Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miert vált ki ilyen heves,...

Miert vált ki ilyen heves, gyűlölködő viselkedést?

Figyelt kérdés

Ez a beteg fiú iráni állampolgár IS volt, de ugye tudjuk, hogy hol született stb stb... nem is ez a fontos most.

A kérdésem, az hogy sok EMBER miért érzi sokkal nagyobb veszteségének egy német EMBER vag egy francia EMBER halálát

mint pl egy szíriai EMBER vagy egy orosz EMBER halálát?

Szombaton Kabulba terror támadás történt 80akarhany ember meghalt, de nagyobb felháborodást kelt itt a Németországban meghalt 9? ember halála.

Komolyan érdekel, ezért kérlek titeket csak a kérdésemre válaszoljatok.

Miért értékesebb pl. egy angol ember élete mint egy tunéziai ember életete... ez persze csak példa, hogy értsétek mire gondolok.


2016. júl. 23. 22:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%
Mert Orbán és Habony így akarja. Naponta 500 ilyen hírrel kell felkészíteni a zembereket november másodikára.
2016. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Miért? Mi van november 2án?
2016. júl. 23. 22:21
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem tudod? Brüsszelnek kell üzennünk. Hol élsz te, a Marson?
2016. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Táborba voltam, szerdán jöttem haza...
2016. júl. 23. 22:24
 5/26 anonim ***** válasza:
48%

Mert itt nem vagyunk hozzászokva.

Ennyi.

Ne félj, pár év múlva már itt se fog senkit érdekelni.

Főleg hogy minannyian tudjuk:

A magyarok is bűnöznek.

2016. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

Mert kb. egyformák rasszra. Ez olyasmi lehet szerintem, hogy az kevésbé hír ha mondjuk a romák romákkal összecsapnak, agyonütik egymást, DE ha magyarok csapnak össze romákkal vagy fordítva, azt a sajátjainknak tekintjük és úgy érezzük, hogy minket támadtak meg. Vagyis a mi kutyánk kölyke feeling.



De lehet, hogy sötétben tapogatózom. Engem már lassan az is megvisel, ha levágják a csirkét. Elkeserítő, hogy semmit sem ér a béke, egy ember, egy élőlény élete. Haladunk vissza a sötét középkorba. Holnap már Möszijő Fos fogja a villanyomat kapcsolgatni....

2016. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
Te táborba jársz, amikor 5 millió migráncsot akar Magyarországra költöztetni Brüsszel? Felháborító!
2016. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint ugyanúgy sajnálok minden ártatlant, aki meghal.

Viszont úgy gondolom, az angol, német, francia stb. emberek kulturálisan és világnézetben is közelebb állnak hozzánk, így jobban megviseli az európaiakat az őket érő támadás. Arról nem is beszélve, hogy a folyamatos fenyegetettség és terror miatt már sokkal előítéletesebbek vagyunk, sokkal érzéketlenebbek a más népeket ért atrocitásokra.

Gondolom egyébként a Kabulban történtek a környező területen sokkal nagyobb figyelmet kapnak, mint ami Németországban van. Ahogy minket is sokkal jobban érdekel, hogy mi történik a minket körülvevő országokban.

2016. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Mert Európához tartozunk, és jobban megviselnek azok a dolgok, amik Európában történnek. Ilyenkor az van bennünk, hogy ez akár nálunk is megeshetett volna.

Meg Európában sokkal nagyobb a stabilitás, mint mondjuk Kabulban.

2016. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem nevezném embernek, aki EMBERT öl.
2016. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!