Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Nyugaton dolgozó és élő...

A Nyugaton dolgozó és élő magyarokra miért nem ragad át a nyugati liberalizmus? Miért izolálják magukat a Nyugat toleráns, békés és befogadó kulturájától?

Figyelt kérdés

Netes posztokból látom, hogy a kinti magyarok ugyanúgy zsidóznak, cigányoznak, sőt a kinti kisebbségek miatt négereznek is.


Röhögik, hogy nyugaton nyíltan kint van a melegek szívárványos zászlaja, teljesen elzárkóznak a befogadó ország kulturájától, helyette olyan mértékben széljobberek lesznek, mint egy iskolázatlan kocsmatöltelék.


Egyszer hallottam például olyanról, aki Ausztriában vagy hol mindenféle lőfegyvereket szerez be, mert ott könnyebb fegyverhez jutni, mint nálunk és bele van hülyülve a náci fegyverekbe, valaki meg Svédországban, a világ egyik legtoleránsabb országában él és náci újságok pl. kurucinfó olvasásával tölti a szabadidejét.


Szerintetek miért van ez?



2016. ápr. 30. 16:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%
Mert az értelem túlságosan is mélyen gyökeredzik a szívükben a libsizmushoz.
2016. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%

Akkor néhány tény ehhez a baromsághoz amit leírsz:

Angliában az angoloknál jobban fajgyűlölő népség nem nagyon létezik, egyedül azért jópofiznak szemtől szemben a külföldről érkezettekkel mert tudjak hogy az alja munkát nem végzi el más. Hallottál már angolokat egymás közt erről beszélgetni? Szerintem nem.

Ausztriában annyira liberálisak az emberek hogy most pár napja nyert választást az FPÖ, az osztrák jobboldali párt..

2016. ápr. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
32%

Mivel, nekünk (külföldön dolgozó magyaroknak), nem kellenek a nyugat hülyeségei (transzvesztiták, idegenrajongás...stb). Kizárólag a pénz miatt dolgozok kint.


Ha Magyarországon is tudnék 2300 eurót keresni, akkor ott dolgoznék.



Ha születne is gyerekem, akkor biztos, hogy nem íratnám állami intézménybe.Épp, az ilyen fertő dolgok miatt.

2016. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
47%

Alapból kirekesztettként élnek a magyarok is nyugat-Európában, mivel ők is "kisebbség". Most a romákat tudnám felhozni példának, a magyarok külföldön úgy vannak megítélve mint itthon a romák. Ez érthető is, hiszen a magyarok, már bocsánat de kulturálatlanabbak a nyugati társadalmaknál. Hangoskodóbbak, igénytelenebbek, bunkóbbak átlagban, ezt azért tudom pontosan, mert Ausztriában éltem és dolgoztam én is, és amikor anno jártam haza, már Szentgotthárdnál is, ahol leszálltam a vonatról, ott is éreztem, hogy sokkal tahóbbak az emberek. Teljesen más volt a feelingje mindennek.


Másrészt, miért legyenek a külföldi magyarok befogadóak a konkurenciára? Ez magától értetődik. A legtöbb magyar (nem mindenki) mosogat vagy más kuli munkát végez nyugaton. Most beengedik az olcsó munkaerő konkurenciát, akkor lehet elvesztik az állásukat, sok magyart rúgnak ki a napokban Ausztriában pl. az állásából, mert a migránsoknak is kell a munka.

Szóval érted, ha lenne egy szép barátnőd, és jönne egy másik pasi aki el akarná csábítani tőled, te sem kedvelnéd az illetőt...

2016. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%

A másik meg hogy szerinted aki nem akar együtt élni a millió muszlimmal, vagy nem akar rózsaszín tangában masírozó "férfiakat" az szerinted kapásból náci.

Na, kb ennyi ész jutott nektek.

2016. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%

Kétféle kint dolgozó van.

Az egyik,aki pénzt megy ki keresni,bezárkózottan él,és amint összegyűjtötte a kis pénzét,hazamegy a fertőbe rasszista,homofób,idegengyűlölő orszàgàba.


A másik aki nem csak anyagi megfontolàsból megy ki,hanem kint is szeretni élni,mert szimpatikusabb neki a toleráns,nem gyűlölködő mentalitás,és èlni szeretne,nem csak pénzt haràcsolni.


Az első tipus,hazajön,és veri a mellét a sok proli előtt,hogy ő kicsoda,micsoda,nyugaton meg csak egy senki maradna....

2016. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
24%
Mert ők is undorodnak a devianciától és az öngyilkos politikától, mint minden jó érzésű, normális ember.
2016. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%
liberális nem egyenlő toleráns
2016. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%

Én dolgoztam kint évekig, a saját végzettségemben.

Most, Magyarországon csinálom, csak vállalkozó vagyok.Van egy szállítmányozó cégem.


Jobban élek, mint kint.


Kint volt egyfajta honvágyam mindig, sohasem éreztem magam igazán otthon.És ezt, a fejlett infrastruktúra, sok-sok szórakozási, sportolási lehetőség sem tudta elfelejtetni.


Na, meg a kinti emberek olyan merevek, görcsösek.Nem lehet velük határok nélkül bármiről beszélni.

Engem idegesített a politikai korrektség.


Én a lazaságot szeretem, nem azt, hogy "gyűlöletbeszéd, izgatás,nem szabad ilyet mondani".

2016. ápr. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
47%

Én is külföldön dolgozom, mert jobb a pénz ott. De megvetem a .uzipártolók és migránstutujgató politikájukat.


De nem ilyen fekete - fehér a kép ám, hogy a liberális befogadó Nyugat vs. a tulok magyarok.


Ausztriában, Németországban, Hollandiában töltöm az időm túlnyomó részét. Állandóan gratulálnak nekem, hogy milyen jó lenne, ha nekik is lenne egy Orbánjuk, próbálom én árnyalni a dolgot, hogy vannak azért problémák is Magyarországon, de most a migránsválság idején kifejezetten jó magyarnak lenni Nyugaton. Irigyelik a migránspolitikánkat.

2016. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!