Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért provokálják a melegeket...

Miért provokálják a melegeket a gyűlölködő szélsőségek?

Figyelt kérdés

Ez ma történt, ebből is látszik sajnos a Magyar a másik Magyar honfitársát nem képes elfogadni olyannak amilyen!

[link]



2015. júl. 5. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Azért ennek van ám kiváltó oka.


A másik fél ugyanúgy provokál:

[link]

[link]

[link]

2015. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Én mindkét oldalról tapasztalok provokációt,márpedig provokációra provokáció a válasz...félreértés ne essék nincs bajom a melegekkel, de nem tetszik az,hogy ezt ekkora gőzerővel nyomatják ezt mindenhol,és most megfordult az,hogy kiket diszkriminálnak.
2015. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem csak Magyarországon.

Maga a Pride is provokáció. Semmi baja nem lenne senkinek a melegekkel, ha nem vonulgatnának pucéran, meg vibrátorral a testükön meg nem rajzolgatnának faszt az országtérképre, nem öltöznének be papnak

2015. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom a nagy M.o-s ábrára pingált hímtag nem fájt annyira ugye?
2015. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
5, Rég nem létezik nagy magyarország ha nem tűnt volna fel neked eddig. Szóval nem fájt. Sokkal jobban fáj hogy egyes agresszorok vannak!
2015. júl. 5. 22:22
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

" Sokkal jobban fáj hogy egyes agresszorok vannak!"


Mint ti?

2015. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6: "Mint ti?" Azok után hogy 2 trágár, alpári és rasszista kommented töröltettem még van arcod ezt kérdezni? Gondolom egy tini internetharcos vagy. Inkább gondolkozz el magadon...
2015. júl. 6. 07:56
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Az én voltam és nem ő.

Egyébként nem volt alpáribb mint amiket te irkálsz

2015. júl. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8: Akkor neked üzenem. Szidhatod az anyám és beszélhetsz úgy ahogy akarsz, mert interneten vagy kemény csak gondolom. Élőbe meg menekülnél.
2015. júl. 6. 08:22
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem szidtam, csak annyit kérdeztem, hogy te hogy éreznél ha rászarnék anyád sírjára. Mert a Nagy-Magyarországra faszt rajzolni ilyen szintű dolog
2015. júl. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!