Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A feministák már nem egyenlő...

Gyilkosbalna kérdése:

A feministák már nem egyenlő jogokat hanem többlet jogokat akarnak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Pl.?
2016. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos egyesek igen.

Például tiltakoztak az ellen, hogy a férfiak is 40 év után nyugdíjba mehessenek, mert hát "ez jár a nőknek, ez pozitív diszkrimináció, amit megérdemelnek".

2016. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

No vagyok es feminista, a nemek kozotti jogi egyenlosegben hiszek, tobbletjogok meg nem kellenek sem a noknek, sem a ferfiaknak. Engem felhaboritanak a nyugati liberalis feminista mozgalmak aminek semmi koze nincs az eredeti feminizmushoz. Az ilyen mozgalmak tagjainak donto tobbsege azt szeretne hogy kivetelezzenek a nokkel, mindenhol es mindenben ellenseget latnak, megrogzott ferfigyulolok, nem tarsat latnak bennuk hanem ellenseget. Foleg azok a nok ilyenek akik sikertelenek szexualis es parkapcsolati teren es ilyen modon fusztraltak.

A nok vedelmenek politikailag fuggetlennek kellene lennie, ennek ellenere a liberalis mozgalmak nagyon belemasztak a feminizmusba. Senkit nem erdekel mar a nok vedelme csak a politikai haszon. Egyszeruen fel nem tudom fogni hogy lehet egy feminista mozgalom peldaul iszlambarat, amikor az iszlamnal intoleransabb, elnyomobb, himsovinisztabb ideologiat alig talalsz. Lehet en vagyok a hulye de ezt fel nem tudom fogni. Miert van az hogy amikor tomegesen eroszakoljak meg a muszlimok az europai noket a liberalfeminista media hallgat, sot megprobalja az esetet eltussolni, vagy le se kozlik a hirt. Ezt a szerencsetlen not tobb szaz muszlim eroszakolta meg egyszerre a nyilt utcan:

[link]

Engem mint not iszonyuan felhaborit ez es akkor meg nagyon finoman fogalmaztam. Egy no eleteben nincs nagyobb csapas mint a nemieroszak, orokre meg lehet egy not igy nyomoritani lelkileg. Hol vannak ilyenkor a liberal feministak? Jah sehol... illetve kiallnak, krokodilkonnyeket potyogtatnak, kijelentik hogy legyunk tovabbra is toleransak, majd ugyanugy folyik a nok bantalmazasa. Komolyan ezek lennenek a noi nem vedelmezoi?

Es az a baj hogy ezekrol feminista korokben nem lehet beszelni, engem peldaul amikor ezeket leirtam millioszor kimoderaltak mar kulonfele feminista honlapokon (pl Facebookon), tiltast kaptam stb. Es szerintem ez ultra gaz. Gyulolom ezeket a liberal feministakat es nagyon nem ertek veluk egyet. Egyebkent csak zarojelben: nem minden feminista liberalis, vannak konzervativ es neonaci feministak is bar nagyon kevesen.

2016. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A feministákra most Ázsiában és Afrikában lenne szükség ott nyomják el igazán a nőket
2016. aug. 1. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. A női kvóta pl már egyértelműen a férfiak hátrányos megkülönböztetését eredményezi.
2016. aug. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A feminizmus már régen elérte az eredeti célját a nyugati országokban, azaz a nemek közötti egyenjogúságot. Ezzel nincs is semmi baj, egy mai értelmes, jóravaló férfi is teljesen egyetért vele, nem talál benne kivetnivalót.

Ami azután van, az már vadfeminizmus, kőkeményen egy szélsőséges soviniszta politikai mozgalom, amelynek céljai immár a női többletjogok kiharcolása, illetve a női felsőbbrendűség hirdetése. Olyan hajmeresztő kijelentésekkel, miszerint minden fiúcsecsemő egy potenciális nemi erőszakoló, egy vadállat. Egyes hangadók a férfiak kollektív kiirtását hirdetik, teljesen szabadon, gyakorlatilag háborút hirdettek a feministák a férfi nem ellen.

Ezektől az elemektől viszont minden normális embernek felfordul a gyomra, és nyilván nem minden feminista szélsőségesen nősoviniszta, de ezeknek a legnagyobb a hangjuk, és nem kevés politikai hátszelet is kapnak. Undorító társaság, igazi véglények.

2016. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze.


És ráadásul egy amőba értelmi szintjén állnak.

2016. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!