Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikor lettek a migránsellenese...

Mikor lettek a migránsellenesek feministák? Mi a bajuk a férfiakkal?

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 14:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
0%
Most arra gondolsz,hogy egyesek szerint csak a szép nőket kellene beebgedni?
2016. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nem, most arra gondolok, hogy sokaknak baj, hogy a menekültek többsége férfi.
2016. máj. 9. 14:39
 3/35 anonim ***** válasza:
0%
Beszéltél a világ összes feministájával, hogy ilyen okos következtetésre jutottál?
2016. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Mi van?
2016. máj. 9. 14:54
 5/35 anonim ***** válasza:
Nem baj, gyanús.
2016. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
40%

utolsó, de fogyaték vagy XDD gyanús, mert ezek kiképzett katonák, ugye, akik parancsra várnak XD


életedben nem jártál még Szíriában, de szerintem még Romániánál keletebbre sem:D


elsősorban azért férfiak menekülnek, mert 1. a családok esetében ők vállalkoznak először egy ilyen útra, 2. a katonakorba lépő iraki fiúk ki vannak téve a besorozásnak, és egyáltalán nincs kedvük az ISIS ellen harcolni, mert félnek, így lelépnek


az utolsóhoz hasonlóak mennyire nincsenek képben a világgal, te jóisten... kellenek ilyen rabszolgák is, nem baj :D

2016. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
22%

Pontosan a keresztény,heteroszexuális,fehér ember gyűlöli a legjobban a férfiakat.

Ők nem akarják beengedni a férfi menekülteket..


Ők hoznak olyan törvényeket,amik férfiellenesek.Szóval nem értem a feministák hogy jönnek ebbe a képbe.

2016. máj. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
80%
Ne keress náluk logikát, az nincs nekik! :)
2016. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
28%

Ja,és férfi vagyok,de inkább 100 feminista,mint egy 1 hímsovinista.


Egy normális feminista az egyenjogúság híve,és mondjuk 90 százalékuk ezt is vallja,még egy hímsovinisztát se láttam,aki a férfit ne gondolta volna delsőbbrendűnek,és valami gyenge,életképtelen lényeknek a nőket.

2016. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
8%
Amúgy akik a migránsokban potenciális nemierőszak elkövetőt lát azoknak a jelentős része férfi.
2016. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!