Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Más is reménykedik benne,...

Más is reménykedik benne, hogy összeomlik az EU, meg az egész nyugati rendszer?

Figyelt kérdés

Szerintem, velejéig romlott az egész.

Nem lehet megváltoztatni.

Teljesen kicserélik Európa lakosságát afrikaiakra meg közel-keletiekre.


Ezért össze kell omlania.Jó lenne, ha lenne pár kisebb forradalom,polgárháború is.


Utána pedig Európa megújulhatna,a rasszok ,kisebbségek visszakerülnének a helyükre, ahogy az iszlám vallásúak is.

Utána, teljes függetlenedés Amerikától, politikailag.Demográfiailag minden helyreállna


Egy generációnak rossz lenne.De a gyerekeik, unokáig már egy békés, biztonságos, tiszta csak fehér emberek lakta kontinensen élhetnének jólétben.



2016. aug. 20. 17:00
1 2 3
 11/22 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%
Azt értem én, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene. Csak az a baj, hogy ez olyan helyzet, hogy ha a szomszédé megdöglik, akkor az enyém is.
2016. aug. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

"Ez a "fehér Európa" elmélet közönséges rasszizmus."


Miért is?

A fehér embereknek is jár egy kontinens.Amúgy is, a kihalás szélén vannak, harcolni kell a túlélésért.

2016. aug. 20. 17:24
 13/22 tetro ***** válasza:
77%

17.24

a kihalás szélén van a fehér ember? mind az 1 milliárd?

kérlek, legközelebb augusztus 20 ide vagy oda, ne ácsorogj kint ennyit a napon, mert megártott neked nagyon.

2016. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
2%
Az EU létre sem jött. Például nincs angol közös nyelv mint az USA-ban vagy Ausztráliában. Egy Trabantra sem elég ráírni azt hogy az egy Mercedes, ahogy az sem elég hogy Európára azt mondjuk hogy Unió. Vagyis nincs minek felbomlani. Viszont egy Unió az elhozhatta volna az amerikai jólétet ide is, vagyis az egységes nyelv és a többi.
2016. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%

"A fehér embereknek is jár egy kontinens.Amúgy is, a kihalás szélén vannak, harcolni kell a túlélésért."


Nem a bőrszínnel van baj, hanem az ilyen nácikkal, mint amilyen te is vagy. Te sem lennél most itt, ha ázsiai őseinket nem engedték volna be a "fehérek". Most Kazahsztánban lennél birkapásztor.

2016. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%

A "fehér Európa" elmélet nem rasszizmus. A rasszizmus egészen mást jelent. Fölösleges itt uszítani.

A "fehér Európa" elmélet egy vágyálom, aminek semmi alapja nincs, nem is volt soha, ahogy nem is volt soha "fehér Európa". Aki a történelmet kicsit is ismeri, tudja. De hagyjuk ezt.


Kérdező!

Most adott egy helyzet, ezzel az Unióval. Mindegy milyen. Mit vársz egy összeomlástól, miért reménykedsz ebben? Ugyanezek maradnak a vezetők. Ugyanez marad a nemzetközi helyzet, a háborúk, a menekülők. Ha összeomlik az Unió, nem "cserélik ki Európa lakosságát afrikaiakra meg közel-keletiekre"? Ki fogja megakadályozni? Orbán? Putyin? Vagy erre akcióba fog Cameron?

Eszednél vagy te? pár kisebb polgárháború nyilván erősítené Európát. És mit gondolsz Európa egy virág? Jön a tavasz, minden újra kihajt, kivirágzik. Nem barátom, a megújulást erős emberek hajtják végre, akik a hatalmat a tömegektől kapják. Ugyanis ők a megújulás módját határozzák meg, a tömegek pedig ezt jónak tartják és végrehajtják. Te egy olyan abszurd álomvilágban élsz, amivel nem lehet és nem is kell mit kezdeni. A világ egész egyszerűen másképp működik. Úgy tűnik nincs esélyed ezt megérteni. Nem bántani akarlak, hogy jövök én ahhoz. Csak felrázni mély és irreális álmaidból, valahogy a valóságba taszigálni. Hogy meglásd elképzeléseid abszurd voltát.

2016. aug. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de hogyha összeomlik a nyugati rendszer akkor a magyarok is évtizedekig éhezni fognak, nyomorúság és járvány lesz. Én ezt inkább kihagynám, akármilyen "rossz" is most.
2016. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem összeomlás kell, hanem szemléletváltás.
2016. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Senki köze ennek az EUnak, ezek természetes folyamatok. És nem szeretném, mert a jólétünk is összeomolna. A 2008-asnál 10x durvább gazdasági válságot okozna.
2016. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.Én inkább az EU és a az egész nyugati rendszer erősödésében reménykedem.Se polgárháborúkról,se forradalmakról nem álmodozom.
2016. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!