Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Más is reménykedik benne,...

Más is reménykedik benne, hogy összeomlik az EU, meg az egész nyugati rendszer?

Figyelt kérdés

Szerintem, velejéig romlott az egész.

Nem lehet megváltoztatni.

Teljesen kicserélik Európa lakosságát afrikaiakra meg közel-keletiekre.


Ezért össze kell omlania.Jó lenne, ha lenne pár kisebb forradalom,polgárháború is.


Utána pedig Európa megújulhatna,a rasszok ,kisebbségek visszakerülnének a helyükre, ahogy az iszlám vallásúak is.

Utána, teljes függetlenedés Amerikától, politikailag.Demográfiailag minden helyreállna


Egy generációnak rossz lenne.De a gyerekeik, unokáig már egy békés, biztonságos, tiszta csak fehér emberek lakta kontinensen élhetnének jólétben.



2016. aug. 20. 17:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én amondó vagyok, hogy inkább ez a nyugati rendszer, mint az a keleti, ami itt volt és "élvezhettem" én is pár évtizedig. De nyugodj meg kedves kérdező, már itt van a küszöbön az általad óhajtott keleti rendszer a baksisokkal, korrupcióval, urambátyámozással, most is a megfelelő pártba kell csak belépni (ha bírja a gyomrod).
2016. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, más is reménykedik benne. De azért az épelméjűek vannak többségben. Én olyan helyről jövök, ahol keményen megélték az emberek a múlt rendszer(ek)ben azt, amire te és példaképeid úgy vágynak, és amíg csöppnyi emlékezet is marad bennünk, SOHA nem kérjük vissza sem a nagy önállósdit, sem az illiberalizmust, sem a keleti nyitást, sem orosz, sem török "pártfogást". Vannak még, akik a szabad Európáért a vérüket is adnák, ha kellene, a magadfajta sötét diktatúra-áhító gyűlölködőkkel szemben. Te is csak osztod a süketségedet egy kényelmes otthonból a SZÁMÍTÓGÉPED mögül, SZABADON, a SZÓLÁSSZABADSÁGNAK és a VÉLEMÉNYSZABADSÁGNAK, a "NYUGATI RENDSZER" vívmányainak köszönhetően, és ezeknek köszönhetően még a te véleményed is el kell viselnünk, bármilyen agysorvasztó kreténség is. Ezt inkább megköszönnöd kellene...

Egy hetet sem bírnátok ki azokban a rendszerekben, amikre vágytok!

2016. aug. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!