Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha ilyen vitákat gerjeszt a...

Ha ilyen vitákat gerjeszt a burkini, miért nem lehet külön strand a muszlimoknak?

Figyelt kérdés
Miért ne lehetne különválasztani a "hagyományos" és a "burkinis" strandot?Talán nem jó hasonlat,de vannak nudista strandok is.És akkor mindenki oda megy,ahol a saját szokásai, ízlése szerint jól érzi magát.

2016. aug. 29. 12:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

# 10


Egyszer már írtam, de a muszlim országok nem az emberi jogok fellegvárai. Aki oda megy, annak el kell fogadnia, hogy akár a semmiért is mehet a dutyiba. Viszont itt Európában jogbiztonság van, léteznek emberi jogok, amit mindenkire alkalmazni kell, azokra is, akik az előbbi országból érkeztek. Európában nem lehet olyan jogszabályt hozni, hogy betiltjuk a burkinit, és pénzbírsággal sújtjuk, mert azzal az emberi jogok ellen cselekednénk. Mellesleg elég ironikus lenne, hogy a nagy iszlámüldözésben iszlám-szerű törvénykezést vezessünk be.

2016. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#8-as Nem is étem te mit keresel itt, jól beszélsz csak sokat feleslegesen :D
2016. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

# 12


Érvekből kifogytál? Vagy soha nem is voltak?

2016. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#10

És? Afrikában meg megerőszakolnak és elásnak ha rossz helyre kerülsz. Akkor az afrikaiakat nekünk is kötelességünk megerőszakolni és elásni? Vagy épp mi jobbak vagyunk ennél? De az araboknál már nem? Igaz, hogy a muszlim/arab országokban rossz a helyzet. De akárhányszor írjátok ezt le, attól még nem fog következni belőle hogy nálunk is rontsuk le a helyzetet erre válaszul.

2016. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ne legyen külön strand! Az európai kultúrához alkalmazkodjanak! A burkini nem a vallásszabadságról szól, hanem a nő leminősítéséről, tárgyként kezeléséről -akkor is, ha maga már ezt észre sem veszi! Ha engednénk a burkinit a vallásszabadság nevében, engedhetnénk a csikló kivágását is éppen úgy!


Liberális vagyok, és AZONNAL BETILTANÁM a burkinit az egész EU-ban, ha tehetném!

2016. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#11:Igen,ez mind szép és jó,csak néha már kezdem úgy érezni,hogy azoknak lesz igaza,akik szerint ebbe fog "belepusztulni" Európa.Mert őszintén szólva,egy pillanatig sem csodálkoznék,ha rövid időn belül már azt követelnék,hogy minden nőnek ez legyen a kötelező viselet a strandon.Mondván,hogy a "bikini és társai",sértik a muszlimok vallásos érzékenységét.Nemrégiben azért ölt meg egy pakisztáni modellt a saját bátyja,mert szégyent hozott a családra viselkedésével,öltözködésével.Épp Franciaországban meg egy üdülőtelepen késeltek már meg nőt,a lányaival együtt,mert fürdőruhában reggeliztek a teraszon.Értem én,az ilyen,nyilván halált érdemel.Úgy emlékszem, muszlim volt az elkövető.
2016. aug. 29. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!