Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Brexit után is érdemes még...

Brexit után is érdemes még Angliában elképzelni a jövőm, vagy jobb ha ráfekszek a német nyelvre?

Figyelt kérdés

Kis korom óta vágyok Angliába, hogy itt éljek és dolgozzak (most kint is vagyok jelenleg, nem rég óta), és nyilván nagy szerepet játszanak benne az anyagiak, hogy itt milyen a megélhetés, de az a helyzet hogy én sem akarom nehezíteni a saját életem, máshol is van jó fizetés.

Például Németország, szeretnék is ott élni, de őszintén, mostanában már nem mernék a menekültek miatt.

Néhány évet mindenképp szeretnék valahol külföldön tölteni, aztán hogy kinn maradok-e vagy inkább hazaköltözök Magyarországra, az még a jövő zenéje.


2016. okt. 29. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Ébredj már föl, ha valaki akar és bírja a nyelvet meg talál ott munkát és megkapj a munkavállalóit akkor Perutól Indonéziáig bárhol dolgozhat! Ezen a Brexit semmit sem változtat, szerinted 2004 előtt aknazárral volt védve a brit munkaerőpiac?


Németország kapcsán pedig jót mókázok ezen a menekültes dolgon, sajnos jól bizonyítja, hogy mennyire manipulatív a média, a briteknél épp annyi, ha nem több a külföldi, muszlim vagy épp afrikai van mint Németországban.

2016. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amerika nem jöhet szóba?

Az is egy elég sokszínű ország és államonként más,szerintem ott is találnál neked tetsző részt.

Németországban most nehéz idők jönnek,én nem tenném fel rá a jövőm.

De egyébként ha most kint vagy mi a probléma?

Nyilván mások a szabályok,de nem lehetetlen ott maradni,főleg ha dolgozni akarsz.

2016. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

1-es,ebben teljesen igazad van,viszont Amerika hozzá van ehhez szokva,nekik meg van a működő stratégiájuk az integrációra,míg a németeknek ez egy új dolog,ráadásul hirtelen kaptak sok embert.

Persze belebukni nem fog,de lesz egy párt váltás és pár nehezebb év,mind szociálisan(azért az emberek eléggé elbizonytalanodtak,sok bennük a düh),mind pénzügyileg,mert azért ezeket az embereket el is kell tartani.

2016. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a Brexit előtt sem jött be UK, éltem kint 3 évet. Viszont szerintem Nèmetországnál meg jobb Ausztria, vagy Svájc is. Én is Bècset választottam, mostanában sok ismerős költözött ide UK-ból.
2016. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Anglia már nem ugyan az. Németország viszont tiszta buli, jófejek, közvetlenek, lazák szóval király. A menekültekről csak annyit, hogy én a családommal rengetegr voltam Németben nyaralni, nagyvárosok, kisvárosok, sehol egy migráns. Válaszd meg jól a környéket és hajrá! De svájc meg ausztria se rossz.
2016. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!