Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jogilag minek minősül az ha...

Jogilag minek minősül az ha valaki nem földönkívüli lényekkel tart fenn kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Az esetleges kapcsolat szempontjából a másik fél aki felkeres egy földi lényt, milyen jogi eseményt követ el?

Rengeteg ilyen ember van, aki ezt nyíltan vállalja, névvel és arccal, volt akinek különféle 3betűs nemzetvédő szervezetek is utánanéztek, hazugságvizsgálat, meg miegymás.

pl:George Adamski, Billy Meier,Hill házaspár, de sok ilyen kontakt van.

Ezek a leghíresebbek.

Van aki a neten hirdeti a saját oldalán, hogy rendszeres kapcsolatot tart fenn, ilyen lényekkel, és közül tőlük infót, sok ilyen népszerű oldal van.

Akkor ha ez tényleg így van, a cijálé, és hasonszőrű társ szervei ezt miért hagyják, hogy így nyíltan kikerüljön a a netre, miért nem cenzúrázzák az egészet.

Azért a külföldi politika rovatba írtam, mert igazából ide tartozik de elvileg a törvények,jog kategóriába akartam, hogy válaszoljon rá pár jogértő ember.



2016. nov. 7. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Idült elmebajnak.
2016. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gugu Gabor ***** válasza:
67%
"Jogilag minek minősül az ha valaki NEM földönkívüli lényekkel tart fenn kapcsolatot?" ???
2016. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jogilag minek minősül az ha valaki földönkívüli lényekkel tart fenn kapcsolatot?

Így akartam írni.


Most néztem, tényleg úgy írtam, ahogy vissza válaszoltál.

2016. nov. 7. 20:26
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Nincs ilyen.
2016. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hazaárulásnak, mert lepaktál az űrből érkező migránsokkal.
2016. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Ötödik típusú találkozás. Valószínűleg alávetnek mindenféle vizsgálatnak és kihallgatásnak.
2016. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Csodálkoznék, ha ez szerepelne a jogban. Addig biztos nem, amíg még a létezésük sem bizonyított. Jó, tudom, Pataky is rendszeresen "találkozik" velük, de mégis...
2016. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Kábítószer birtoklás,visszaélés.
2016. nov. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Feketeruhasember ***** válasza:
Kapsz egy anális beültetést.
2016. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az idegenrendészethez tartozik.
2016. nov. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!