Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hillary pártiak! Hogy vélekedt...

Hillary pártiak! Hogy vélekedtek Trump győzelméről?

Figyelt kérdés
Illetve miben tartjátok jobbnak a demokratákat mint a rrpublikánusokat?

2016. nov. 10. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Mondjuk abban, hogy a demokraták nem egy fegyvermániás, fundamentalista-kreacionista bagázs.
2016. nov. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Ja és nem hisznek abban, hogy az amerikaiak felsőbbrendűek a világ többi népénél és ezért nekik kell rajtuk uralkodni. Nem mellesleg, nem akarják eltörölni az evolúció oktatását, hogy helyette a teremtéstörténetet tanítsák az iskolákban.
2016. nov. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andizsuzsi ***** válasza:
73%
Én nem vagyok Hillary-párti, de most szerettem volna, ha ő az elnök. Egyszerűen azért, mert ha Trump végigviszi azt, amit hirdetett, az katasztrófa lesz az egész világnak.
2016. nov. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

1. Ha fegyvered lehet otthon, amivel megölheted a betörőt az jó. Ha fegyvered lehet az utcán, amivel lelőheted a rablót, az jó.


2. Trump pont ki akar vonulni az európai és ázsiai politikából, nem annyira érdekli a NATO és az EU már őt. Azt hittem eddig az volt a baj vele. De akkor most meg már a világot akarja uralni?


3. Ezek pont olyan szélsőséges vadhajtások, amik országosan nem jellemzőek a republikánusokra és hasonló dolgaik a demokratáknak is vannak. Szégyenteljes dolog valóban persze, ha evolúciót nem akarnak tanítani.


4. A demokraták ott szúrták el, hogy nem Sanders-t indították elnöknek. Mert én is pl inkább szavaztam volna Sandersre, mint Trumpra. Viszont inkább szavaztam volna Trumpra, mint Clintonra. Hillary Clinton a nézetei miatt nem lett volna jó az én fejemben.

2016. nov. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

"1. Ha fegyvered lehet otthon, amivel megölheted a betörőt az jó. Ha fegyvered lehet az utcán, amivel lelőheted a rablót, az jó."


Igen, meg az is nagyon király, amikor a betörőknél meg a rablóknál is lehet fegyver.

Aztán, amikor már mindenkinél fegyver van, akkor jól megvédjük magunkat egymástól.

2016. nov. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

6:

Világos hogy amit mindketten írtunk, az a saját nézeteink ostoba leegyszerűsítése.


A betörők és rablók 80-90%-ánál az USA-ban sincs lőfegyver. Nem ez a fórum alkalmas ennek a megtárgyalására, amire személyes vitában is órákat lehetne szánni.

2016. nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ti amúgy olvasgattátok a WikiLeaks által közzétett Clinton emaileket? Csak úgy elmondom nektek, h az általatok az egekig magasztalt drága öregasszony vastagon benne van Líbia, Szíria tönkretételében az IÁ felfegyverzésében.

Ti liberálisok nevezitek Trumpot rasszistának? AKkor ez a nő mi?

Elhinti, hogy ő mennyire együttérez a menekültekkel közbe miatta (is) kell menekülniük. Pff és még ti papoltok nekünk agymosásról? Ti mik vagytok akkor? Lazán bekajáljátok, hogy ő a jóságos tündér aki szeret mindenkit közbe országokat tesz tönkre. Inkább szavazok egy bunkóra mint egy olyanra aki segédkezett egy olyan szörnyeteget létrehozni mint az IÁ.


[link]


Gondolom azóta, hogy kirakták a Clinton emaileket már a WikiLeaks is egy hitelét vesztett oldal és semmi nem igaz ebből az egészből.

2016. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!