Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért hazudik saját magának a...

Miért hazudik saját magának a "nyugat" menekült kérdésben?

Figyelt kérdés

Különböző nemzetközi egyezmények kötelezik a fejlett államokat arra, hogy a menekülő embereket befogadják.

De mivel képtelenség a világ összes menekültjét befogadni (töredékét is) ezért kiegyeznek a helyi illetékességű kormányokkal hogy ne engedjék ki vagy át a menekülni szándékozókat. És akkor mi (az EU) meg elmondjuk magunkról, hogy milyen humánusak vagyunk, hogy mindenkit befogadunk aki csak jön. Meddig hazudunk még magunknak és a világnak? Mikor mondjuk már ki hogy nem tudjuk befogadni a menekülőket?


2016. nov. 29. 09:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%

"Az teljesen oké, h ők nem akarják befogadni a saját népségüket, de Európát szerte gyalázzuk?"


Rengeteg menekult van az emlitett orszagokban, csak Szaud-Arabiaban 2 millio szir menekult van, tobb mint amennyi Europaban osszesen.

2016. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11, ja, vendégmunkásként. De mind1, hiszek neked, ha linkelsz erről forrást.
2016. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

[link]


Majusban 700e volt naluk, korabban 2 millio.

2016. nov. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én egy valamit nem értek? Hol a fenében van előírva, hogy az EU kötelessége a migrik befogadása. Ha menekülök, akkor az első biztonságos országig megyek el és nem Nyugat-Európáig menekülök hogy ingyen éljek a segélyekből.

Tudom, hogy vallási okból az Emirátusok nem fognak befogadni, de hol nem tojok én a muszlimok vallási hülyeségükre, nem az én problémám, oldják meg.

A másik, hogy hagyjuk már ezt a humanizmus szóval való dobálózást, azt sem tudják sokan hogy mit jelent ez. Emlékezz kérdező, hogy Merkel - aki német kancellár és nem az EU vezetője, arra ott van elvileg Juncker - önkényesen tavaly bejelentette, hogy várják a menekülteket, persze a piszkos munkát a lesajnált, kelet-európai EU-s országokkal végeztette el, és amikor kerítést építettünk, akkor mi lettünk fasisztáknak ki kiáltva. Érdekes nem volt az akkor gond, hogy a spanyolok évekkel ezelőtt felépítettek Marokkóval közös határszakaszukon betonkerítést.

2016. dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!