Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért erőltetik ennyire az...

Miért erőltetik ennyire az önvezető, elektromos autókat?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=7YUOhzHXWXg


Itt van róla egy Totalcar-os teszt. Hát ez valami borzasztó!!!! Nagyon ijesztő, nekem az biztos, hogy ilyesmire semmi szükségem. RÉMES!!! Így sokkal jobban kell figyelni, mintha magam vezetnék. De ezt mondja is a tesztelő úr.


Másik dolog pedig, hogy sokan mondják, hogy az elektromos autók előállítása, gyártása, sokkal környezetszennyezőbb, mint egy benzines autó egész "életében". Ez valóban így van? Ha igen, akkor nem értem, miért erőltetik a dolgot!!! Hiszen sem az olajtársaságoknak, sem a környezet számára nem jó ez. Bár az áram is kőolajból van. Nem értem ezt az egészet. Ti igen?



2016. dec. 30. 00:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Ne a taslibol bocsanat, teslabol induljatok ki. A tasli csak le akarja nyomni a konkurrenciat, de tudasban, szoftverben, messze le van maradva. A taslinak volt halalos balesete, ami a nem megfeleloen elhelyezett kamera miatt tortent (nem latta-nem ismerte fel a keresztben kanyarodo kamiont), a guglinak viszont csak olyan balesete volt, hogy a hulye sofor hatulrol vagy oldalrol belerohant, de guglinal, ha volt helye elkerulni az utkozest, akkor meg kivedeni is tudta az elo sofor ostobasagat. Az usaban engedelyeztek mar a hasznalatat, mas kerdes, hogy meg nagyon draga.

[link]

Tobb allamban engedelyeztek mar, peldaul:

[link]

2016. dec. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert igy lehetne függetlenedni a nagy olajexprotáló országoktól, amelyeknek az elég nagy része a közeleten heverészik, és kicsit sem barátja POLITIKAILAG a nyugati civilizációnak. Tulajdonképpen abból élnek hogy a nyugat veszi tőlük az olajat. Ebből a szempontból mindenképpen támogatom az elektromos autókat. Már csak azt kellene abszolválni, hogy ne dögöögöljön meg benne az ember ha beleül. (és leszrom a környezetet, meg a fákat)
2016. dec. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
---+közelkeleten heverészik...
2016. dec. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Ha leszarod a környezetet, meg a fákat, azzal az embereket is.
2016. dec. 30. 02:38
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
Mert túlnépesedés van, valahogy csak kell ritkítani a jónépet.
2016. dec. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Ebben mondjuk igazad van. De inkább az kéne, hogy a nagyon szegények ne vállaljanak 3-4-8 gyereket.


Akkor sokkal jobb lenne a helyzet és nem lenne szükség ilyesmire. Mert ha belegondoltok, ez tényleg borzasztó. Hogy ad elsőbbséget egy gép egy kereszteződésben, körforgalomban, meg ilyesmi. Szerintem ebből még nagyon nagy gubanc lesz.

2016. dec. 30. 06:27
 17/27 anonim ***** válasza:
71%

Kiforratlan? Persze. Mai szemmel az első autó, számítógépek kb minden ami bonyolultabb mint egy faék kiforratlan volt mikor megjelent.


A googleval meg ne hasonlítgassuk a Teslát ha lehet. A kukgli autói a sivatag közepén mentek 99%ban ahol kocsi sem volt 50kmes körzetben, míg a teslák a városban mennek. Nemrég lettek beengedve városba a Google autói, de most is csak olyankor mennek mikor kicsi a forgalom.


Az lehet, hogy az áram is szénből stb van, de a szénerőműnek sokkal jobb a hatékonysága és sokkal jobb szűrői vannak mint egy kocsinak.


Én nagyon szeretem az önvezető autókat(építetgetek és kódolok is egy kisebbet(rc méretű)). Összeköti a buszozás" azt csinálom amit akarok"-ját az autózás gyorsaságával.


A töltésel kapcsolatban. Ezek az autók borzalmasan drágák. Nem panelben lakók fogják venni tucatszámra, hanem a középosztály, akiknek van garázsa. Hazamegy este beáll a garázsba és rádugja a töltőt.

A kiépített töltőhálózat hiánya viszont tényleg probléma, de ez ahogy terjednek a kocsik úgy fog javulni

2016. dec. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
18%

"Ha teljesen átállna az emberiség az elektromos autózásra akkor nyilván tisztább lenne a légkör és nem lenne globális felmelegedés."



Téged se az eszedér kűttek ide.

2016. dec. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
38%

"De inkább az kéne, hogy a nagyon szegények ne vállaljanak 3-4-8 gyereket. "



Arra úgysem tudod rávenni őket. Az önvezető autó jobb megoldás.

2016. dec. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

"Itt van róla egy Totalcar-os teszt. Hát ez valami borzasztó!!!! Nagyon ijesztő, nekem az biztos, hogy ilyesmire semmi szükségem. RÉMES!!! Így sokkal jobban kell figyelni, mintha magam vezetnék. De ezt mondja is a tesztelő úr. "


Akkor ne használj, viszont aki valamilyen egészségügyi problémai miatt nem vezethet, nekik nagy segítséget jelentene.

2016. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!