Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok van még értelme...

Mit gondoltok van még értelme tervezgetni a jövőt Németországban vagy Ausztriában?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy egyre nagyobb gond van és lesz is még nemcsak a menekültek miatt, hanem a már ígyis jelentős létszámú kisebbség miatt akik képtelenek integrálódni...


Beszéltem kint lévő ismerősökkel, akik Németországban élnek és ők viszont aztmondták ők nem érezékelnek semmi extrémet és nyugodtan békésen megvannak.

Bár az is lehet, ők pont csak békés környéken vannak és a naívan csak a jót látják..


Érdekelnének a vélemények, főleg azért, aki volt mostanság német földön, a provokatívok kíméljenek mind a szélsőjobbosok, mind a libsik egyik szélsőség sem érdekel köszönöm


2017. jan. 2. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%
Mitől lenne? Pont Európa két legganéjabb országa.
2017. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodtan lehet tervezgetni. Ha nem olvasol/nèzel szèlsősèges ès kamu médiumokat, akkor làthatnád, hogy van ugyan nèmi gond, de közel sem akkora hogy ez èrzèkelhető legyen egy àtlagembernek.
2017. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Mindenképpen.

2050-re Németország 13%-a muszlim lesz (jelenleg 5%), és még pluszba ott lesznek az egyébb nem muszlim bevándorlók.


DE!!!!!!!!

Magyarországon ugyanakkor a népesség 10 millióról 7 millióra csökken. Ebből 2 millió cigány lesz. A nem cigányok jelentős része nyugdíjas lesz, a fiatalok többsége edig cigány. Na ezeknek a cigányoknak kéne eltartani a nyugdíjas magyarokat.

Döntsd el magad, melyik a jobb!

2017. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Több rokonom is él Németországban, már hosszú évek óta, és nyugodtan tervezik a jövőjüket. Egyetlen gondjuk, hogy ott is drágul az élet.
2017. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem a habonymédia hazugságait kell beszopni. Messze nincs akkora probléma ahogy azt Vitykáék be akarják neked mesélni. Pont azért hogy ne lépj le.
2017. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
mintha nekik nem lenne édesmindegy hogy maholnap lelépne a többségi társadalom egésze..talán nincs pénzük? multi milliárdosokról beszélünk...jóég.
2017. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A németek egy fokkal befogadóbbak, az osztrákok nem szívesen közösködnek idegenekkel. Németországban magyarként több a lehetőség munkahely és lakhatás szempontjából is.
2017. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Beszéltem kint lévő ismerősökkel, akik Németországban élnek és ők viszont aztmondták ők nem érezékelnek semmi extrémet és nyugodtan békésen megvannak."


Ez az elsődleges forrás. Ha beszéltél olyanokkal akik kint élnek, meg is van a válasz. Itt nagyrészt azok írogatnak akik soha nem jártak Németországban, és egész nap a kormánypropagandát hallgatják. Szerinted kinek van nagyobb rálátása? :)

2017. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, igen. Legalábbis Németországban, Ausztriában élő rokonaim, ismerőseim, nem nagyon jönnek visszafelé és nem is nagyon panaszkodnak.
2017. jan. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez az egész már engem is bosszant. Én nem tartozok azok közé, akik tárt karokkal várják a menekülteket, nagy részüket nem is igazán kedvelem a mentalitásuk miatt, de ti, Németországon kívül, elefántot csináltok a bolhából. Amikor a szüleim is már otthonról mondják, hogy mennyire rossz itt a helyzet, akik életükben nem jártak nyugaton és mindenki azt akarja nekem bebeszélni, hogy itt milyen rossz. Évek óta élek itt. Ha egy nagyvárosban laksz, akkor persze hogy akadnak nézeteltérések, bűnőzések, gyilkolások. Én otthon egy kisebb városban éltem és ott is raboltak ki üzleteket, ott is erőszakoltak meg nőket, ott is voltak gyilkosok.
2017. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!