Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországban vásárolnék...

Németországban vásárolnék autót, Ausztriában lepapirozni, forgalomba helyezni mivel itt dolgozom és hosszabb távra tervezek itt. Milyen kôltségek vannak? Egyáltalán van értelme onnan kocsit ide az árkulônbség miatt?

Figyelt kérdés

Az autó egy 2007 évjárat,1,9 diesel 150 lóerô euro4-es motorral.

Itt Ausztriában amit találtam keresôkben,drágábbak mint Németben,ezért gondoltam onnan venni autót ha megéri.

Kôszônôm a válaszokat elôre is!


2015. aug. 30. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehát Golf vagy Passat. Mennyi lehet a vételár? Úgy 1,5-1,8 millió? Szerintem nem éri meg a macerát.
2015. aug. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem Golf nem is Passat,hanem egy Alfa Romeo159 1,9 Jtdm kombi 150 lovas.Elnézést én nem irtam le megfeleôen!

Ez a kocsi extráktól állapottól fuggôen 5-6-7ezer euróknál mozognak!Esetleg van erre is valami kalkulátor program?

2015. aug. 31. 20:49
 3/4 Petya183 ***** válasza:
Költségek átiratás biztosító rendszam meg minden kb 200 euró, ehhez jön még a biztosítás ami ha a legrosszabb kategóriában vagy 150le-re kb 170euro havonta semmi több... Én is abban vagyok 90le és 98 euró havonta, és valami 120 eurót kellett fizetni mindenre... De a biztosító mindent elintez neked sehova se kell menned oda jön házhoz (jó esetbe) kocsi papírjait viszi másnap jön a rendszammal adod a pénzt és kész
2015. szept. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kôszi Petya a választ,de szerintem félre értettél valamit,mivel Németországban venném az autót,és Ausztriában szeretném tovább használni,mivel én itt dolgozom,csak nem értek ezekhez nagyon.

De gondolom itt is kell valami regdijat fizetni vagy honositást,úgy mint magyarba ha viszel egy kocsit németbôl pl.

De tényleg kôszi!:)

2015. szept. 2. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!