Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Magyarként mennyire kockázatos...

Magyarként mennyire kockázatos jelenleg Örményországba menni?

Figyelt kérdés

Szívesen megnézném Jerevánt, és magát Örményországot is szép helynek tartom.

Viszont a baltás gyilkos óta gyakorlatilag nincs kapcsolat a két ország között, és az örmények még magyar zászlót is égettek, meg a nagyköveteket is megfenyegették régebben.

Tudom, hogy azóta eltelt már jó pár év, de akkor is.


Magyarként mennyire kockázatos, vagy veszélyes Örményországba látogatni? vagy ha kiderül, hogy magyar vagyok.



2017. jan. 13. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Na oda én is kimennék :)

Természetileg gyönyörű ország....


második vágyam Nepál után :)

2017. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én még laknék is ott, annyira magával ragadó és gyönyörű ország. De nem tudom most mi a helyzet ilyen téren...:\
2017. jan. 13. 14:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez a baj sajnos az emberiséggel :D


Sok gyönyörű hely van; pl. Brazília, Kolumbia, Afrika

de ezekre a helyekre akkor se mennék ha fizetnének érte

2017. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de Örményország biztonságos ország, csak magyarként nem tudom, hogyan viszonyulnának hozzám például.
2017. jan. 13. 15:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Túlzás biztonságosnak mondani :)

Van olyan rész ahova tilos menni a háború miatt.

De ha jó helyeken jársz gondolom nem lenne gond.

2017. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Ahol Magyar zászlókat égetnek én oda nem mennék.

Köszönjétek meg országunk eszének hogy sikerült elérnie hogy már Örményországba is útállnak bennünket Magyarokat.


Fenti sorokat írta egy a hazájáért aggódó Magyarember.

2017. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szimeon ***** válasza:
100%
Szerintem az örmény kisebbségi önkormányzatnál érdeklődj. Ők járkálnak oda, tudják mi a dörgés. Amúgy szerintem a többségnek fogalma sem lenne arról, hogy magyar vagy - hacsak nem dicsekednél vele. Max. a szálloda recepciósa tudná - az meg csak nem kezd el kekeckedni veled.
2017. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
#6 Örményország a világ egyik legszegényebb országai között van,mi okunk kéne legyen,hogy legyen kapcsolat a két ország között?
2017. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mennék oda! Nem csak a baltás dolog miatt, hanem amúgy sem. Vannak különb helyek is a világban.
2017. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Privátban írtam bővebben is, de azért itt is megemlítem: én jártam kint azóta, és semmi rossz tapasztalatom nem volt, sőt, nagyon kedvesek voltak velünk. Mint volt szovjet tagállamban, sokan jártak annak idején Magyarországon az örmények közül, így legtöbben nosztalgiázva meséltek az itteni emlékeikről, vagy a családtagjaik emlékeiről. :)
2017. jan. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!