Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak az Igazi Csíki Sör...

Csak az Igazi Csíki Sör gyártását tiltották be, vagy Székely sör és a többi ottani termék gyártását is?

Figyelt kérdés

Ha valaki tájékozottabb lenne a dolgokban megköszönném ha leírná mi is történt, mivel mindenütt csak annyit ír hogy betiltották, nem részletezik hogy pontosan mit is.



Szóval, csak a feliratot tiltották be, vagy az egész gyárat?



2017. jan. 29. 15:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
nekem nincs észérvem öcsi? Lehet kapni azt a sz.rt? Lehet! Ha olyan jó akkor vegyed orrba szájba, de mit zavar az hogy a romsziknál más néven kell elsózniuk azt a lőrét? Ja hogy csak bedőltél a biniszmagyar marketingnek ami az elejétől fogva az eredeti Ciuc lejáratására meg a Heinekennel való viaskodásra épült.
2017. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos neked nincs észérved, pedig őszintén vártam volna, hogy véleményed szerint milyen jogon tiltatják le hiszen sem megjelenésében nem hasonlít a Ciuscra, sem az íze,hiszen ahogy mondod, a Csíki egy szar.

Részemről elmondtam, hogy miért aggályos és miért jogsértő egy elvileg demokrácia és szabadversenyes európai országban egy ilyen döntés.

Te eddig még csak olyanokkal sikerült dobálózzál, hogy a Csíki fos,a cégtulaj szélhámos és a Heineken több embert foglalkoztat. Most őszintén...ennek mi a holdkóros rohadt köze van az egész ügyhöz???? Sajnos buta vagy és rendkívül szűklátókörű egy értelmes vitához, úgyhogy feladom.

2017. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Csak a márkanevet tiltották be. A gyár működik tovább, a sör pedig új nevet kap. Két cég jogvitájáról van szó, nem kell ebből politikát csinálni.
2017. febr. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

"nekem nincs észérvem öcsi? Lehet kapni azt a sz.rt? Lehet! Ha olyan jó akkor vegyed orrba szájba, de mit zavar az hogy a romsziknál más néven kell elsózniuk azt a lőrét? Ja hogy csak bedőltél a biniszmagyar marketingnek ami az elejétől fogva az eredeti Ciuc lejáratására meg a Heinekennel való viaskodásra épült.

"


Szar vagy te, ha tippelnem kell életedben nem ittál belőle, csak erősíted hogy te igenis ittál, s szar volt, mert egy szar ember vagy, aki mindent fikázni akar, tele vagy komplexusokkal, s egész nap gyűlölködsz, tudod, meg is érdemled ezt az életet, gyűlölködj csak reggeltől estig, pont ez az amit megérdemelsz.

2017. febr. 9. 10:05
 25/25 anonim ***** válasza:

A gyártást, mert a szagos románokban sok a frusztráltság. Bár azóta a Heineken a fejére koppintott a szőröstalpúaknak. :D


Ahogy láttam az egyik magyarul is megtanult valamennyire, és verte magát a földhöz. :P

2017. máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!