Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Trumpot felmentenék a...

Ha Trumpot felmentenék a tisztségéből, akkor helyét mindenképpen Pence venné át?

Figyelt kérdés

( Nem vagyok Trump ellenes, csak kíváncsi vagyok )


Mert tudom, hogy ha az elnök elhuny vagy lemond akkor az alelnök veszi át a helyét. De Trumpot a politikája miatt mentenék fel amivel Pence valószínűsíthető, hogy többé-kevésbé egyetért.


2017. jan. 31. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Clinton venné át a helyét, mert ő a második helyezett, de ebben az esetben ő maradna az egyedüli jelölt, akik le akarják váltani Trumpot, ők is Clintont akarják a helyébe.
2017. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem előbb lövik le Trumpot,mint hogy a politikája miatt felmentsék.

Ehhez az egész országnak fel kéne lázadnia Trump és a Republikánusok ellen,és egy hatalmas tisztogatás lenne majd ha szerencséjük van egy új választás.

Erre azért kevés esély van,legutóbb is egy világháború kellett ahhoz,hogy hasonló folyamatok elinduljanak valahol.

2017. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért mentenének fel a tisztségéből egy demokratikusan megválasztott elnököt? A demokrácia ilyen, és hiába nyavalyog miatta bárki, aki nem ért egyet Trump elnökségével, attól még ő marad az Amerikai Egyesült Államok elnöke, míg a következő lehetőség el nem jön, amikor ismét demokratikus módon lehetőség nyílik arra, hogy Amerika lakossága elnököt válasszon.

A véleményem független Trump személyétől, vagy politikájától, ha Clintont választották volna meg, akkor ebből a szempontból az ő legitimitása is megkérdőjelezhetetlen lenne.

2017. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, a bohóc helyére az elmebeteg kerülne.
2017. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tök mindegy hogy miért szűnne meg Trump elnöknek lenni, Pence ülne a helyébe automatikusan.

Amúgy azért sosem mondatnának le elnököt az USA-ban hogy csúnyán beszél a migrikről, a nőkről vagy éppen barátkozik az orosz elnökkel. Konkrét bűncselekény vádja lehet az ok, mint pld az ellenzék lehallgatása (Nixon) vagy hamis tanúzás (Bill Clinton)

2017. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kicsit eltérek a kérdés témájától, de el nem tudom képzelni, hogy mit gondolt a demokrata párt amikor egy olyan személyt indítottak az elnöki tisztségért mint HC... mondjuk Donald Trumpnak sem volt más választása mint Rep. jelölt legyen mivel "függetlenként" kétlem lett volna esélye..
2017. jan. 31. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy régen volt ilyen sz*r a választék.
2017. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!