Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek hány magyar...

Szerintetek hány magyar dolgozik Németországban? Hogy viszonyulnak a németek az ott dolgozó magyarokhoz?

Figyelt kérdés
2017. márc. 27. 23:39
1 2
 11/12 anonim válasza:
Hogy hányan lehetnek idekint azt nem tudom, de lassan már nincs olyan hogy egy-egy bevásárlóközpontban ne fussak össze magyarokkal. Amúgy a munkáltatók sokszor nem becsülik meg az itt dolgozó magyarokat, sokkal jobb és több munkát várnak el töled mint a német kollégádtól... Persze azért kivétel erösíti a szabályt, de tapasztalataim szerint egyre ritkább sajnos
2017. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Itt München környékén nagyon sok magyar van. Nem tudok elmenni sehová úgy, h ne találkoznék magyarokkal :) Sajnos ez nem mindig ilyen pozitív, mert a primitív fajtából van sajnos a több, aki képes fennhangon azt mondani, h "nézd milyen jó csaj, úgy megdugnám". És ha közlöm, h értettem, és egy bunkó paraszt, még ő van megsértődve.

Szerencsére sok kedves magyarral is találkoztam, a németekre pedig egyáltelán nincs panaszom. Az első pillanattól kezdve nagyon segítőkészek voltak, és nem érzem, hogy kívülállóként kezelnének. Lassan megtanítanak bajorul is :)

2017. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!