Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nyugat-Európában dolgozó...

Nyugat-Európában dolgozó magyarok! Nektek van olyan, hogy megláttok/meghallotok kint valami magyar vagy általánosan kelet-európai dolgot és legszívesebben azonnal visszajönnétek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy például megtudjátok egy kinti ismerősötöktől, hogy román, lengyel vagy ukrán származású, és máris éreztek felé valamilyen kötődést.


Vagy mentek az utcán és valahonnan szólni kezd a Katyusa és azonnal honvágyatok lesz.


Vagy Youtube-on az ajánlott zenék között felbukkan az Amúri Partizánok vagy a Lenin-dal, rákattintotok és máris eszetekbe jut magyarországi gyerekkorotok és az első repcsivel/vonattal hazajönnétek mert nem bírjátok tovább.



2016. okt. 30. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Én 3 évet dolgoztam (de hazajártam félévente) Olaszországban, de nem volt ilyen "honvágyam". Akinek ennyire hiányzik a hazája az ne menjen külföldre mert csak szenvedés lesz és a munka rovására megy.

Én ez idő alatt inkább az Olasz kultúrát fedeztem fel és próbáltam új dolgokat tanulni nem pedig sóvárogtam haza.

2016. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha ilyen történne, betölteném a gyakorikerdesek.hu politika rovatát és egyből észhez térnék.
2016. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha ezt berakjátok azért valamennyire hiányzik Magyarország, nem?:


https://www.youtube.com/watch?v=LWG-aQerXQI

2016. okt. 30. 19:40
 4/7 KecskeShajt újra! ***** válasza:
62%
Az ilyen zenével inkább kiűznél engem...
2016. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában a szilvapálinka hianyzik a magyar embernek. Ezek annyira töketlenek, hogy nem tudnak szilvapálinkát főzni.
2016. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen és amikor meglátok egy tovasuhanó Wartburgot az utcán, akkor mindig egy nagyot dobban a szerető szívem.
2016. okt. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Igen és amikor meglátok egy tovasuhanó Wartburgot az utcán, akkor mindig egy nagyot dobban a szerető szívem."


Vagy amikor a fiatalok pálinkáznak.Vagy amikor bömböl a zene a buszból/kocsiból/házból.

2016. okt. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!