Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A CEU ügyben elsöprő többség...

A CEU ügyben elsöprő többség áll a kormány mellett. Nem sikerült gyengíteni a FIDESZ-t a tüntetésekkel?

Figyelt kérdés

Magam sem gondoltam volna, hogy ennyire tisztán látja a társadalom zöme a helyzetet és elsöprő többsége a kormány mellett van. Korábban sokan úgy vélték ebbe a CEU-s botrányba belebukhat a FIDESZ, de erősebb lett. Mit gondolsz ?

[link]


2017. ápr. 14. 08:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
94%
888 mint hiteles forrás... Kérlek mesélj még, mi lesz a következő? Nincs korrupció, mert a politikusok azt mondták? Észak-Korea demokrácia, mert Kim Dzsongun azt mondta?
2017. ápr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Alain Delon ***** válasza:
96%
13:19: Részeges fiatalok valóban tüntetgettek... 2006-ban, ami ellen a mostani kormánypártnak semmi kifogása nem volt, most viszont meg vannak őrülve. A választás meg olyan, mint amikor bemegyek a boltba: ha nem tetszik a választék, nem vásárolok. Remélem, érted az analógiát.
2017. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
2%

17: ott a pont.


18: azon még sohasem gondolkodtál, hogy miért utálják őket a világban? Talán csak nem azért, mert a magyarok érdekeit képviselik szemben a nemzetközi nagytőkével? Ugyan miért lenne rajtunk kívül bárkinek érdeke az, hogy nekünk jó legyen?

2017. ápr. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 MolotovPunk ***** válasza:
95%

23.as válaszoló.Te pedig azon nem gondolkoztál még el,hogy Orbánon kívül Putyin ,Erdogan és (hasonló) elnyomó autokrata rendszereket kritizálják tömegesen mindenhol a világban?Vajon miért?Putyin lánya miért Hollandiában él?

Miért nem Oroszországban?Hruscsov fia mért az USA-ban él?

Mellesleg a Fidesz sohasem képviselte a magyar emberek érdekeit.(Csak is az önös saját érdekeit haveri körét a pénzt képviselte és emellett csak a p ofájuk járt.)

Ha annyira a magyarságot képviselnék,akkor nem lenne kb 3 millió csóró ebben az országban és nem lennének kormányhoz köthető milliárdos vállalkozók.

A kormány állandó ellenségkép keresése az pedig maga a szánalom és a hisztiző óvodás gyerek szintjét tükrözi...

Arról pedig nagy részben ez a kormány is tehet,hogy az ország életszínvonala a béka feneke alá süllyedt a tolvajkodásuk miatt...

2017. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
96%
23, Kiről beszélsz? Mármint.. ki képviseli a magyarok érdekét? Mert a kormány biztos nem..
2017. ápr. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
3%

24: azért az, hogy a nyugat kritizálja Putyint nem teljesen objektív és pártatlan hozzáállás, ezt te is vágod, nem? (Mondom ezt úgy, hogy hátam közepére nem kívánom Putyint és a külpolitikáját.) Hogy kinek kicsodája hol él, baromira nem érdekel, nem tudom, hogy jön ide?

Egyetértek, a Fidesz elsősorban a saját haveri körét képviseli, de közben áttételesen Magyarország érdekeit is külföldi érdekekkel szemben, már csak azért is, mert az ő... hát "megszerzett" vagyonuk is itt van.


Csak arra akarok rávilágítani, hogy az imádott nyugat sem irgalmas szamaritánusokból áll, és amikor a magyar politikát kritizálják, akkor azt nem azért teszik, mert nem bírnak éjjel aludni a magyar nép szenvedései miatt, hanem azért, mert az érdekeik úgy kívánják. Szeretném, ha ez tiszta lenne mindenkinek.


25: akárhogy is az, hogy nem engedjük be számolatlanul a migránsokat, szerintem a magyarok érdekét szolgálja. A devizacsapdából való kilábalás lehetősége szerintem a magyar emberek érdekét szolgálta. Az IMF hitel visszafizetése, és újabb IMF hitel fel nem vétele szerintem a magyar emberek érdekét szolgálta.

2017. ápr. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
96%

# 26/26 Időpont ma 02:14


"akárhogy is az, hogy nem engedjük be számolatlanul a migránsokat, szerintem a magyarok érdekét szolgálja."

Senki nem is akarta ezt.


"A devizacsapdából való kilábalás lehetősége szerintem a magyar emberek érdekét szolgálta."

A devizacsapdából a gazdagok tudtak kilábalni. A forintosítással senki nem járt jól, egy összegben, nyomott áron meg szerinted ki tudta kifizetni? A többség ugyanúgy döglődik, mint régen.


"Az IMF hitel visszafizetése, és újabb IMF hitel fel nem vétele szerintem a magyar emberek érdekét szolgálta."

És mégis hogyan? Cserébe vettek fel a piacról hitelt, amit odaadtak saját maguknak. Tényleg, de jó!


Csak arra akarok rávilágítani, hogy a fidesz leszarja mi van a magyar emberekkel. Ami nekik jó, az egyáltalán nem jó, sem a magyaroknak, sem az országnak.


És képzeld, vannak olyan hülyék Nyugaton, hogy ne akarják, hogy Közép-Európában valaki így éljen ahogy mi...

2017. ápr. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
2%

" És képzeld, vannak olyan hülyék Nyugaton, hogy ne akarják,

hogy Közép-Európában valaki így éljen ahogy mi... "

Nem! Ez hazug álláspont. Az ukránoknak vajon jobb lett, hogy a kedves nyugat belehajszolta őket egy fegyveres konfliktusba, aztán most hogy nem jött be, széttárják a kezüket, hogy nincs mit tenni? 56-ban tett bármit a nyugat értünk? Az nem zavarja a nyugatot, hogy a görögök hogy élnek most?

Senkinek nem közvetlen érdeke, hogy Magyarországon jó legyen élni, a magyar embereken kívül.

2017. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 MolotovPunk ***** válasza:
96%

/IMF hitel visszafizetése, és újabb IMF hitel fel nem vétele szerintem a magyar emberek érdekét szolgálta./



Aha.Helyette kínaiaktól vettek fel hitelt.Bravó.Ehhez képest a másik nagy eladósítás már elkezdődött.Paks2 projekt hitellel.Szerinted azzal kik fognak jól járni?Mert a magyar nép biztosan nem.Ismét a Fideszes baráti körök zsebe lesz pénzzel tele,ja meg Putyinéké.

(Nekem kevés az,hogy a kormány állítja,hogy kötöttek egy jó kis szerződést.)Kinek a javára és kiknek a kárára?Van pár tippem,hogy a magyar nép issza meg a levét a paksi bővítésnek is...

2017. ápr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

# 28/29 Időpont ma 12:41


Igen, mert a nyugat hibás ukrajnáért. Nem az ott állomásozó ruszkik :-D

A görögöket rövid időn belül harmadjára húzza ki az EU a szarból, amibe saját maguk vergődtek bele, szóval ők is rossz érv.

'56-ot idekeverni meg tök jó, csak éppen minden más ahhoz képest.


"Senkinek nem közvetlen érdeke, hogy Magyarországon jó legyen élni, a magyar embereken kívül."

Ez meg Oravecz Nórai magasságokat üt. 'szki, kilopja a szemed a magyar kormány, és az a bajod, hogy nyugatról kritizálják... erre tényleg nincs mit mondani, csak hogy ezért tart itt ez az ország.

2017. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!