Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A CEU ügyben elsöprő többség...

A CEU ügyben elsöprő többség áll a kormány mellett. Nem sikerült gyengíteni a FIDESZ-t a tüntetésekkel?

Figyelt kérdés

Magam sem gondoltam volna, hogy ennyire tisztán látja a társadalom zöme a helyzetet és elsöprő többsége a kormány mellett van. Korábban sokan úgy vélték ebbe a CEU-s botrányba belebukhat a FIDESZ, de erősebb lett. Mit gondolsz ?

[link]


2017. ápr. 14. 08:40
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

"Csak annak a közvéleménykutatásnak hiszek, amit én magam hamisítottam" - mondta viccesen Churchill.


Ugyanezt az állítást Orbán Viktor és a Fidesz teljesen komolyan gondolja, nem viccelnek!


A Századvég Alapítvány a Fidesz által ellopott közpénzből, fideszes pártpénzekből és Fidesz-közeli oligarchák pénzéből működik és kifejezetten az a dolga, hogy a Fidesz politikáját alátámasztó ál-közvéleménykutatásokat gyártson. A 888.hu pedig nem is leplezett módon a pártállami propaganda szócsöve, lakájmédiája.


Ha megfigyeled a századvéges közvéleménykutatásokat, azokban mindig elsöprő többség támogatja a Fideszt, és gyakran nyilvánvalóvá vált, hogy a valósághoz semmi köze ezeknek az eredményeknek (pl. időközi választásokon is, ahol a Századvég elsöprő Fidesz-győzelmet jósol mindig mindenhova, aztán - hoppá! - a független / jobbikos / baloldali ellenjelölt nyert mégis, na de hát sebaj, hibahatáron belül voltunk :-)))) ).


Úgyhogy ne a Századvégnek a 888.hu által közölt közvéleménykutatásaiból indulj ki, mert egyszerűen nem megbízható forrásokból tájékozódsz. Ennyi erővel a jehova tanúi térítőfüzetecskéit is tekintheted objektív forrásnak...

2017. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!