Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyi képviselői helye lesz...

Mennyi képviselői helye lesz szerintetek a Front Nationalnak?

Figyelt kérdés

Pas de Calais 11 kerület Le Pen 46%?


Kb hany fo nyerhet a masodik forduloban?


2017. jún. 13. 19:21
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:

"Es 122 kepviselojelolt jutott be a FN masodik fordulojaba. Nem mondhato kevesnek."


13 régióból 6-ban vezetni az első forduló után, ez sem mondható rossznak. Ezek után második fordulóban 0-ban nyerni, na ez már mondható rossznak.


Nincsen nagyon szövetségesük és senki nem támogatja őket, ezért ha az első fordulóban nem nyertek, akkor a másodikban még kisebb az esélyük, mert a többiek összezárnak.

2017. jún. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:
Majd ma eldol hogy 0 lesz e ;)
2017. jún. 18. 05:05
 13/58 anonim ***** válasza:

Biztos, 0-nál több képviselőjük lesz.

Az ügyvéd Gilbert Collard-t biztosan megválasztják, de pl. Le Pen saját unokahúga, Marion Maréchal-Le Pen visszalépett a biztos vereség tudatában.

De nem is érdemes ezen vitatkozni, ma este úgyis kiderül.

20h.-kor a nagy vonalakat bemondja a tv, akkor visszajövök.

2017. jún. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:

"Majd ma eldol hogy 0 lesz e ;)"


Szerintem ezt senki sem mondta, hogy 0 lesz. Én azt mondtam, hogy a regionális és elnök választáson is látható volt, hogy még a többi párt összezárt Front National ellen, addig a Le Pennek nincs olyan erős szövetségese, aki azt mondaná a híveinek mi visszalépünk, támogassátok őket és így meg lenne a kellő számú szavazat a győzelemhez.

2017. jún. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:
17'75% reszvetel.. na ez mindent elmond.. 85%os tobbsege lesz.. aranytalan
2017. jún. 18. 12:24
 16/58 anonim ***** válasza:

"17'75% reszvetel.. na ez mindent elmond.. 85%os tobbsege lesz.. aranytalan"


Ha majd zavarja a franciákat akkor változtatnak rajta. Jelen állás szerint úgy néz ki, hogy egy pártnak a számított 1 év 2 hónap és 13 nap alatt kellett ahhoz, hogy alapítástól eljussanak kormány alakításhoz. Lehet utánuk csinálni.

2017. jún. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:

Igen, én is láttam.

De ez talán nem csak az érdektelenségnek tudható be, hanem a kánikulának is.

Bretagne-on kívül mindenhol 32-36°C a hőmérséklet.

Az emberek vagy ki sem mozdulnak otthonról, vagy inkább fürödni mennek. :D

2017. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:
Az is megmutatja, hogy 50%nak lehet nem is tettszik ez a valasztasi rendszer. Gondolom a liberok nem ajvekolnak miatta. 85% tobbseggel 4/5 azert necces.
2017. jún. 18. 14:29
 19/58 anonim ***** válasza:

"Az is megmutatja, hogy 50%nak lehet nem is tettszik ez a valasztasi rendszer. Gondolom a liberok nem ajvekolnak miatta. 85% tobbseggel 4/5 azert necces."


Azért szerintem te sem irkálnád itt ezeket, ha az a 85% a Front National lenne. Na és hol van az a több, mint 7,5 millió ember, akik az elnök választáson Le Penre szavazott az első fordulóban?

2017. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:
Es a 21 millio macron szavazo?
2017. jún. 18. 15:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!