Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyi képviselői helye lesz...

Mennyi képviselői helye lesz szerintetek a Front Nationalnak?

Figyelt kérdés

Pas de Calais 11 kerület Le Pen 46%?


Kb hany fo nyerhet a masodik forduloban?


2017. jún. 13. 19:21
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:
A front nationalnak van egy teljeskoru valasztasi programja tobbek kozott tobb rendorseg, katonasag kidobni a eroszakos megfigyelt migransokat tudtommal ellenzik a de gauelli politikat de ezt szova is tette Marine, hogy nem egy kiengyensulyozott a valasztasi rendszer. Itt Magyarorszagon kb 35-40 fo kepviseloi helye lenne. De tanulmanyozgasd inkabb a programjukat hasznos dolgokat talalsz benne ;)
2017. jún. 27. 20:33
 52/58 anonim ***** válasza:
Amit leírtál azt úgy hívják mellébeszélés, de azért köszönöm a kimerítő választ.
2017. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:
Azt sajnalom, hogy keptelen vagy egy programba belenezni, de hat ez mar nem az en problemam.
2017. jún. 27. 20:53
 54/58 anonim ***** válasza:

"Azt sajnalom, hogy keptelen vagy egy programba belenezni, de hat ez mar nem az en problemam."


Én többet is megszoktam nézni, csak olyanokat, amik közül választanom kell majd. Amúgy nyugi az is tudom az én problémám, hogy nem látom az összefüggést a "tobbek kozott tobb rendorseg, katonasag kidobni a eroszakos megfigyelt migransokat tudtommal ellenzik a de gauelli politikat" miként kapcsolódik a választási rendszerhez, lehet csak túl tudatlan vagyok.

2017. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:

de gauelli politikat


Konkretan az o nevehez fuzodik a 5.ik koztarsasag es a reformok tobbek kozott a valasztasi rendszer is... de hagyjuk inkabb ..

2017. jún. 27. 21:15
 56/58 anonim ***** válasza:
De látod, most is az a választási rendszer van életben, ami akkor született? Most akkor mégis csak jó, ha nem milyenre változtatnák?
2017. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 A kérdező kommentje:
Hat azert megse olyan jo ha egy part ennyire tejhatalmat kap.. Kb olyan mint az olasz de akar a magyar mar masabb lenne.. De hat mint tudjuk nem mi hozzuk a torvenyeket:) En csak azert hoztam fel mert laikuskent is azert kicsit bosszanto ez a mindent vagy semmit valasztasi rendszer..
2017. jún. 27. 21:24
 58/58 anonim ***** válasza:
Jobbik is újonnan alakított pártként bejutott a Országgyűlésbe nagy számmal, En Marche! kormányzó többséget szerzett egy év alatt, lehet változtatni, el lehet oda jutni, csak előtte meg kell dolgozni érte
2017. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!