Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Na, szerintetek lesz 1 éven...

Na, szerintetek lesz 1 éven belül szlovák-magyar háború?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 20:08
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
56%

Mert a felvidék, és rengeteg magyar az nem érték ugye?


NAGYON igaza van !!! :):)

2010. máj. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
41%

"Mert a felvidék, és rengeteg magyar az nem érték ugye?"


Nem. Annyira nem, hogy megérje értük háborúzni. Ők szívnák meg legjobban, és nyernének rajta a legkevesebbet.

2010. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
42%
én háborúznék értük . SŐT ! nemkell hozzá háború , csak a térképen jelzik magyaroszágot csonkítva ,és lelkileg ugyan akkora mint volt, meg a magyar ember szemében is. Legyen az az ember Magyarországon vagy Romániában . És ezt a körülöttünk lévő országok is tudják , csakhát... :/
2010. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim válasza:
33%
Milyen magyar az aki nem harcolna a saját magyarjaiért akik meg vannak szégyenítve a felvidéken? Igenis harcolni kell érte! Ezért nem jutunk előrébb, mert mindenki így gondolkodik, hogy jaj háború én félek!.... A kérdésre válaszolván: nem lesz háború....
2010. máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:
32%

Jaj biztos lesz! És utánna meg gyünnek a pomogácsok is.

A jó ég szerelmére emberek, ne akarjatok már folyton harcolni!

És főleg, ki és milyen jogon követeli tőlem, hogy öljek-haljak olyanokért, akik mellesleg szóba se álltak velem, mikor ott jártam és legőgöltek, mikor mondtam, hogy magyar vagyok?

2010. máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
5%

Ez a válasz 53%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 05-18 20:12


Van 30.000 fő :D Meg szerinted mire valók a gárdisták ?

2010. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
35%
oszt vivel háborúznánk,he? A világ leggyengébb hadserege a mienk, utánunk már csak Costa Rica van, ahol nincs hadsereg, hehe. A volt Csehszlovákia erős haderejéből jócskán maradhatott Szlovákiának. Úgy hogy jobb ha kussolunk háborúról, agyament ötlet.
2010. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
27%
Nézzük meg komolyan a kérdést: A tótoktól MINDEN haditechnikai eszközt elvittek a csehek 1991-1992-ben, a nagy viszlátkor. Semmijük sincsen szerencsétleneknek, a nagy pofájukon kívül. Tőlünk is mindent elloptak az elv és fajtársak, de hagytak egy zsoldoshadsereget legalább némi haditechnikával, plusz vehettünk tripla áron Gripeneket. (Egyébként a horvátok biztosan segítenének, cserébe az 1.2Millió AK-ért, lőszerért, lövegért amivel hozzájárultunk a horvát szabadsághoz a délszláv háborúban.) De bunkósbottal legalább egymásnak eshetünk... szívesen szétvernék egy-két tót fejet. Ja, és BIZTOS, hogy egy ilyen balhéba azonnal beleugrana a román bocskoros paraszt is, ez kb 1000%. De őket is szívesen feldarabolnám. Aztán meg atomot nekik!
2010. máj. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
11%
Remélem lesz!!! Én ott leszek!!!
2010. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
57%

Esetleg ping-pong meccs lesz...

Slota egy alkesz barom, nem kell beijedni tőle

2010. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!