Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Na, szerintetek lesz 1 éven...

Na, szerintetek lesz 1 éven belül szlovák-magyar háború?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 20:08
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
59%

nem lesz, NATO,EU stb.

kommentekre válaszolva: olyan hülyék és elvakultak vtok, h az már fáj! Háború csak felesleges áldozatokat hozna és szenvedést! az EU biztosítja, a szabad átjárást Szlovákiába, így gyakorlatilag nincs határ. akkor mit akartok? az tényleg durva, amit a politikusok csináltak ott, de nem szabad általánosítani, nem minden szlovák ellenség! Meg minek háborúzni? elvették a területet tőlünk, szar dolog,igazságtalan stb, de nem tehetünk semmit érte:( kész ennyi, attól, h itt nagymagyarkodtok, inkább gondolkozzatok, h miként lehetne békében élni. jah és biztos, vok benne, h a sok nethuszár 99%-a összefosná magát az első pisztolylövés hallatán és leblokkolna éles helyzetben, ha harcra kerülne a sor...csak a pofátok nagy. Én nem tudnék embert ölni, nem vok gyilkos, csak a szeretteim és magam védelmében, de támadni soha. "Betörném 1-2 tót fejét.Ledarálnám a románokat." MI VAN?! ők is ugyanolyan emberek, mint mi,családapák, testvérek, nagyapák, vőlegények, férjek, csak a kikúrt politika egymás ellen fordít titeket! ÁLDOZATOK VTOK! ahelyett, h a belső problémákra néznétek, könnyebb a politikusoknak egy látszat külföldi ellenséget generálni, h ne nézzétek, ahogy tömik a zsebüket. MSZP, FIDESZ ugyanaz. Rablóbanda és csak látványelemeket csinálnak, h csituljon a nép. Verik a nyálukat ezzel a szlovákiázással. Nem vettétek észre, h a 2 ország politikusai szándékosan hergelik egymás ellen a népeket, mert szarban van a saját országuk és könnyebb a figyelmet elterelni? sok mindent írhatnék még ide, de elég egyenlőre.

ÉBREDJ MAGYARORSZÁG! legyetek kedvesebbek egymással, fogjunk össze a többiekkel akár külföldiek, vagy más pártállásúak, segítsetek az utca emberein, az időseknek, rászorulóknak, pakoljatok homokzsákokat a gátakon és akkor fényre derülhet a haza és nem kellene gyűlölködni, meg nagymagyarkodni, amikor itt hősködtök, h jgy segíteni a magyar, a honfitársat meg úgy küzdeni érte, ha közben baszol segíteni a környezetedben lévő embereken.

Beszéltem. UFF. lehet hazaárulónak nevezni stb. nem vok se zsidó, se cigány, magyar vok, aki szereti a hazáját úgy, h nem nagymagyarkodik!

2010. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
61%

"907. július 4-én a honfoglalást lezáró pozsonyi csatában a magyar sereg sorsdöntő győzelmet aratott a jelentős túlerővel felvonuló Keleti Frank Királyság serege felett "


tehát 907-től az elcsatolásig a miénk volt ez a terület

azért kíváncsi lennék hogy ezt a történelmi tényt hogyan magyarázzák a szlovák nacionalisták,milyen száj ízzel ülnek a volt magyar királyi városban és osszák onnan az észt?

bár háborúba ez a konfliktus talán nem torlódik,csak szorul a hurok a nyakukon és vergődnek,valaki mindig kell bűnbaknak,így legalább nem a valós problémákkal foglalkoznak a választók.

az a magyar aki ott született,igenis kapja meg a kettős állampolgárságot,eddig is magyarok voltak,magyarnak születtek úgy is gondolkodnak,és álmodnak...

2010. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
16%

Háború nem lesz, de a tetves tótok már nyalakodtak az ebesz-nél:

[link]

2010. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem se lesz háború és egyetértek a politikai nézeteket taglaló "net huszárral"! Emberek HALLO!!! Minek külföldet nézegetni mert akárhogy nézzük is Szolvákia már az!Köszönhetően trianonnak! De most evvel van tele a média. Ok a Külföldi magyarok is magyarok rendben! de amíg a 74éves nyugdíjas ismerösömnek el kell menni dolgozni hogy "MEG TUDJON ÉLNI" addig mi a francnak foglalkozzunk a külpolitikával! Elöször itthon legyen rend hogy például én és a barátnőm nyugodtan beválalhasunk például egy gyereket mert keresek annyit hogy ö nyugodtan elmehessen terhességi szabadságra(most nem tudom mi a neve) elme ami sajna nem igaz. Amíg ez nincs meg addig fölös keménykedni a monitor mögül. UI:Nem lesz háború ha csak magyarország ki nem válok a natoból.Ami nem az elkövetkezöő 20 évben fog bekövetkezni .
2010. máj. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
54%

nah örülök,h a bejegyzésem hallgató fülekre talált!(illetve olvasó szemekre) Látom, vannak, akik logikusan át tudják gondolni a dolgokat! am én is biztonságos és stabil országot szeretnék,ahol bátran tudok a párommal családot alapítani. (itt megjegyzem, hogy a szülési szabadság a GYES)

Nem szabad vakon követni egy olyan ideológiát, amely csak felesleges áldozatokkal járna. Tudom, hogy nehéz, de a hazát úgy is szeretheted, ha nem mindig ellenséget keresel, hanem belenyugodsz, h az az ország területe tuti nem fog nőni, viszont van miért küzdeni:Visszaadni a stabilitását politikától függetlenül.

szerintem ez lenne a helyes út...ez vélemény, amit senkire se akarok rákényszeríteni,de így lenne logikus

2010. máj. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
én úgy halottam, olvastam, hogy csak a vezetés magyarellenes, a nép nem. remélem is, mert kur*aidegesítő a dolog.
2010. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
34%
05-18 20:13 te balf.asz van hadseregünk
2010. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
33%
ha lene haboru akor en szlovakokal lenek mert felvideken elek es mindenkit ugy ismerek hogy okis sk val lene nane magyr ha job orszag a szk bocs.
2012. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
56%
Adjuk fel a revíziót, csak azért mert a belpolitikai helyzet kilátástalan? Szerintem a kettő összefügg, és a magyar politika rendezéséből szükségszerűen következik a trianoni állapotok megszűntetése. Csak azért, mert a lehetőségek nem adottak, mert ma még nem lehet, nem érdemes feladni. Az gyengeségre vall. Hogy az ott élők is csak emberek, és hogy csak a politkusaik akarják a vérünket, nem számít. Ha tényleg nem akarnak háborúzni az ott élő békés emberek, akkor nyilván nem fogja őket zavarni, ha minden úgy megy majd mint régen, legfeljebb máshonnan küldik majd a víz, villany és gázszámlát. Nem azt mondom, hogy itt tömeges mészárlásokat kell rendezni - gazdasági hadviselés útján is vissza lehet vásárolni, kilóra az elvett földeket. Minket teljes mértékben megilletnek a többségében magyarlakta szomszédos országbeli területek. Ennyi erővel, ha valaki betör a házatokba, és kidob titeket onnan, vagy védelmi pénzt kér, vagy learatja földetek termését, az rendben van, mert nincs aki igazságot szolgáltasson?
2012. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!