Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok Nagy-Britannia...

Mit gondoltok Nagy-Britannia mennyire biztonságos hely manapság?

Figyelt kérdés
Főleg a kint lévők véleménye érdekel. Valóban sok az úgynevezett "no-go" zona, ahol a sharia iszlám törvények uralkodnak és sok helyre európai ember be sem teheti a lábát vagy ezt csak a média fujja fel...?? Személy szerint nekem nincs álláspontom fogalmam sincs, nálam informáltabb emberek (pl.: akinek van tapasztalata) véleménye érdekelne.
2017. jún. 16. 20:02
 1/8 Rubicon87 ***** válasza:
5%
Sem Anglia, sem a legtöbb nyugati ország ahol nagy a bevándorlók aránya, sajnos nem biztonságos mostanában
2017. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Ennek az egész no go zónás marhaságnak annyi az alapja, hogy nyugati országokban is vannak rossz környékek, amik olcsók és épp ezért ott jellemzően sok a bevándorló, pont azért mert általában nekik nincs sok pénzük.

Most ahol nyilván a társadalom úgymond alja lakik, az nem egy olyan biztonságos környék, mint luxusnegyed.

2017. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Rubicon87 ***** válasza:
0%
na fiúk lányok, akik a szabadság, demokrácia és persze a tolerancia nevében minden komment nélkül lenullázták a válaszomat, örülnék ha megosztanák hogy mit is gondolnak a témáról
2017. jún. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pl én Észak-Kelet Angliában vagyok, itt nincs az a nagy multikulti. konkrétan itt van a legkevesebb bevándorló, nem sok színes mászkál az utcán.
2017. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
#3 Mivel alaptalan butaságot állítottál, ráadásul rasszista indítékkal, így lepontoztunk.
2017. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rubicon87 ***** válasza:
14%
Alaptalan butaság? Hát igen, a robbantások tényleg azt mutatják hogy tök biztonságosak a nyugati országok ahol számottevő muszlim kisebbség él. És nem, nem rasszizmus amit mondtam, ezek egyszerű tények. Ideje lenne megtanulni különbséget tenni a kettő között.
2017. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
A robbantások kevesebb áldozattal járnak mint a közlekedés. Az autóktól is rettegsz?
2017. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rubicon87 ***** válasza:
0%
Ilyen kamu dumánál tényleg nem telik többre? Az elárulnád, hogy hogy lehet valaki ilyen eszement mint te? Mármint mi visz rá valakit hogy egy terrortámadást autó balesethez hasonlítson? Te tényleg képes vagy egy lapon említeni a két dolgot? Ennyi az érved? Ennyi vagy ember?
2017. jún. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!