Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezek a képek valóban 2001....

Ezek a képek valóban 2001. 09.11-i támadást vetítették elő?

Figyelt kérdés

A Londoni tűz kapcsán nézegettem ismét videókat a 2001.09.11-es eseményekről. Sok filmben megjelenik a 911-es szám, illetve a WTC lerombolása. Vélemény?


(Nekem a kedvenceim, hogy Neo a Matrix-ban szeptember 11-én született, illetve a Terminator 2-ben a "Caution 9-11" feliratú felüljáró, amibe beleütközött, és felrobban a kamion.)


https://www.youtube.com/watch?v=-QUv9grv-WE


https://www.youtube.com/results?search_query=911+in+films


Ez összeesküvés elmélet? Vagy a véletlen műve? vagy így csepegtetnek információkat a fejünkbe? Szerintetek?



2017. jún. 17. 23:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Talán azért, hogy elfogadjuknk valósának egy olyan baromságot, hogy "19 terrorista térdre kényszerítette Amerikát."

Illetve véletlen-e az, hogy a gyerekek sokkal korábban kezdik a szexuális aktivitást, miközben ilyen rajzfilmeken nő fel:

[link]

2017. jún. 18. 10:42
 12/16 A kérdező kommentje:

A WTC esetét nem tekintem összeesküvés elméletnek, hiszen hivatalosan még nem sikerült bebizonyítani a hivatalos verziót. A legkézzelfoghatóbb bizonyíték egy digitális szimuláció, amit palacsinta elméletének hívnak, amiről viszont hiányoznak az épület függőleges acél oszlopai.

Tehát ameddig nem zárul le a vizsgálat, addig na hivatalos verzió is egy összeesküvés elmélet.

2017. jún. 18. 10:49
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Azok a kártyák tényleg durvák.Nem nagyon hiszem, hogy valóban olyan régiek és eredetik. Ha mégis hát nem tudom.
2017. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom, akkor 1980-ban adták ki először, aztán frissítették, a WTC-s az konkrétan az 1995-ös kiadásban van.


[link]


Ez lehet, hogy a mostani állapotokra utal?

[link]


(London, tűz, migránsok, támadások?)

2017. jún. 18. 14:54
 15/16 A kérdező kommentje:
Ezt a kártyát lehet kiteszem külön kérdésbe, kíváncsi vagyok ki mit mond.
2017. jún. 18. 14:55
 16/16 A kérdező kommentje:

10: Azt mondják azért, hogy ellássák a társadalmat szublimális üzenetekkeel, hogy mikor megtörténik, ne legyen akkora sokk, kónnyebben elfogadják valóságként. Vagy is előkészítik a terepet.

Mint amikor edzés előtt bemelegítesz, hogy az intenzív mozgás ne érje hirtelen, váratlanul a szervezeted.

2017. jún. 26. 02:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!