Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A lengyel kormányzás sokkal...

A lengyel kormányzás sokkal hatékonyabban, őszintébben lép fel az EU migránsbarát politikája ellen?

Figyelt kérdés

[link]


Ugyanezt Magyarország is megkérdezhette volna a brüsszeli tökfejektől.


Valahogyan a magyar kormányzás olyan sunyi,a lengyelek jóval őszintébbek,olyan valóságosabbak.Látszik, hogy meggyőződésből teszik, amit tesznek.

A magyar kormánynál meg azért ott van az,hogy azért csinálják,mert népszerűbbek lesznek tőle.


Az biztos,hogy az EU-nak még meggyűlik a baja a lengyelekkel, minél többször addig míg az EU-s tökfejek nem tanulják meg őket tiszteletben tartani és abbahagyni az állandó liberális propaganda és politika nyomását.


2017. jún. 18. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Én nem értem a lengyeleket, miért nem itt kérdezték meg?

Itt úgy is annyi baloldali szakértő van!;)

2017. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

"A lengyel kormánypárt interpellációt nyújtott be az Európai Bizottsághoz."

Huuu...ettől aztán mindenki rettegni fog!

2017. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
A magyar kormány csak itthon plakátol meg vinnyog, a kvótatörvényt elsők között fogadták el orbánék. Azóta sem fogalmaztak meg semmiféle tiltakozást hivatalosan. Itthon eljátsszák a kemény csávót de tudják hogy kinek a pénzéből élnek.
2017. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát felteszem igen. Már csak abból, hogy még nem láttam soha semmilyen területen semmit, ami kevésbé hatékony vagy kevésbé őszinte lenne a magyar kormánynál.
2017. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Orbánnál jobban nem lehet csinálni : egyet sem engedünk be. Kerintés be.


Az unióba nem lehet vitatkozni, mit a lengyelek akarnak

2017. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!