Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az európai fehér nők mennyire...

Az európai fehér nők mennyire nyitottak a migránsok felé úgy általában?

Figyelt kérdés
Családalapítás és hasonló téren kérdezem, mert azt hallottam, hogy sok fehér nő kifejezetten vonzódik az afrikai, arab, stb származású férfiakhoz. Ezáltal kialakulhat egyfajta keveredés az európai fehérbőrű női lakossság és a bevándorlók között?

2017. júl. 3. 06:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Én úgy vettem észre, hogy semennyire.

Nem igazán kelendő a segélyen tengődés.

Persze kivételek vannak és ők a hangosak.

2017. júl. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Kevesen vannak akik igen és azok hangosak. Ha vonzóak lennének a migránsok az európai nők számára, nem lenne szükség arra a rengeteg erőszakra amit elkövetnek.
2017. júl. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Még az egyszerű melós se nagyon kell nekik nem még a csóró migráns.
2017. júl. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Nekem egy ilyesmi kérdésemet heves figyelmeztetés mellett törölték.Igaz az 2 éve volt mikor a Keletinél ment a cirkusz és a PC harcosok is túlontúl odatették magukat ha a sorok közt valami nekik nem tetszőt kiszagoltak vagy odaképzeltek. Na de a válaszom:a logika szerint nem kelendőek, ám mégis azt látod hogy számos derék gyerek csaj nélkül van ennek ellenére drogosnak alkesznek trógernek börtönviseltnek jut nő. Tegát a logikában ne bízz csak abban hogy akiket el tudnak ezek az idegenek csábítani azok nem biztos hogy szellemileg megütik a kellő szintet.
2017. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Látom mindenki nagy kapcsolat szakértő, de igazából itt Magyarországon is volt olyan hogy egy migráns összejött fehér magyar nővel. (Sok cikk is volt róluk mostanság.) Mikor kint dolgoztam Londonban ott is láttam hasonlót, csak előtte rendbe szedte saját életét a menekült és aztán keresett párt. Szerintem a nyitottság megvan, aki szerelembe tud esni azt nem az érdekli éppen honnan jött az illető.
2017. júl. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
Na most a migránsok vagy a muszlimok felé? Nagyon nem ugyanaz a válasz!
2017. júl. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A #4-es válaszoló nagyon jól leírta amire én is gondolok. Ezt nem igazán lehet logikai úton megítélni. Sok nőt az egzotikum izgatja elsősorban bennük. Mivel kevés van itt belőlük, ezért nem kizárt, hogy érdekesebbnek találják őket bizonyos nők. Nekem is van olyan angliában élő lány ismerősöm, aki nyíltan vállalja, hogy őtet az afroameriakiak vonzák leginkább és elég sok ilyen van szerintem, főleg nyugatabbra, mert ez egyfajta divat is lett manapság, főleg a fiatal lányok körében..
2017. júl. 3. 09:46
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Van ilyen lány ismerősöm. Az ő sztorija az hogy összejött egy egyiptomival, mert kellett az EU-s vízum a csávónak. Szült neki egy gyereket is, aztán mikor a gyerek 2 hete volt a csávó szó nélkül lelépett. A lány amúgy teljesen felvette az iszlám hitet, burkában jár -Magyarországon-.

Ezután fél évvel összejött egy másik arabbal, a sztori ugyanaz volt. A srác pár hónap után lelépett 1 szó nélkül. A lány most egyedül neveli a gyereket, az egész családjától elfordult már az első kapcsolat alatt.

2017. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%

A migráns része totál lényegtelen dolog. Migráns bárki egy másik országban bőrszíntől függetlenül legyen az francia, román, magyar vagy bantu. Ha meg az illető valami európai szemmel egzotikus, ázsiai, latinos vagy fekete akkor éppen úgy érdekli valószínűleg a nőket ahogyan a férfiakat is az ilyen egzotikus nők.


Az meg köztudott, hogy a fehér férfiak mindig is maximálisan visszaéltek a helyzetükkel bárhova is tették be a lábukat hódítóként vagy látogatóként. A rabszolgatartás idején nem volt birtokos aki nem élte ki magát rendszeresen a rabszolganőkön, az így nemzett félvér gyerekeknek se szeri se száma nem volt. Míg ez a nőknek tilos volt. Ma már ez nem akkora tabu, bár mint ebből a kérdésből is kiderül még a mai napig elítélendőnek tekintik a primitívebb gondolkodású emberek ha egy nőnek tetszik egy más bőrszínű férfi.

2017. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
A fehér hódítók nem hoztak magukkal nőket tehát inkább bennszülőtt nő mint katonatásait. Mai globalizmusban a férfiak válogatósabbak ( nem külsőre hanem civilizációs egyezés terén).De nők esetében Azt nem tudjuk hogy a migránsok mivel jobbak mint Kovács 2Jancsi a szomszédból. Valószínűleg különcködés van a háttérben hogy ilyenje a barinők közül tán senkinek sem volt. De ez addig poén míg túl kevesen vannak mert a hagyományos kisebbségivel járni például nem annyira menő.
2017. júl. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!