Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trumppal most konkrétan mi a...

Trumppal most konkrétan mi a probléma?

Figyelt kérdés

Igen, egy bunkokrata idióta, aki úgy lett elnök, hogy 3 millióval kevesebb szavazatot kapott.


Igen, egy elkényeztetett milliárdos, akinek minden az ölébe hullott és az övének érzi a világot.


Igen, egy kicsit sem ért a politikához, az ígéretei napról-napra változnak, kiszámíthatatlan és felelőtlen.


Igen, lehet, hogy orosz beavatkozás segítette őt.


Lehetne még ezt sorolni.

Viszont nem értem, hogy most miért mindenkinek az a legnagyobb baja vele, hogy azt mondta:

"Közelről követtük a borzalmas eseményeket Virginiában. A lehető leghatározottabban elítéljük az erőszak, az előítélet és a gyűlölet minden formáját valamennyi oldal részéről."

Ezzel mi a baj?

Igen, oké nem emelte ki külön, hogy neonácik, ami egy hiba volt, de rögtön javították az emberei például Ivanka Trump (aki a nepotizmus legjobb példája, nem is értem, hogy miért nem miatta akad ki a világ?)


Ha valaki nem tudná, hogy miről van szó:

[link]

[link]

Jó, Németh Szilárd "enyhén" túltolta, de "kedvenc" Fideszes politikusunktól nem is vártam többet.

[link]


Akartam egy origós cikket is kitenni, csak hogy látható legyen, hogy nem csak egy forrásból és nemcsak egy oldalról tájékozódom, de sajnos az eltűnt, nem találom, pedig este még megvolt.


2017. aug. 14. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Trump jól beszélt.
2017. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem könnyű ezt elmagyarázni, mert z nem egy tett, hanem egy folyamat.


Tudod az úgy van, ha egy pohár kényes helyen van, és állandóan teszünk bele egy picike vizet, az bizony folyamatosan telik. Aztán egyszer csak még kevesebbet teszünk bele, de éppen ettől túlcsordul, és minden vizes lesz. Ezt már mindenki észreveszi, és nagy a baj, pedig éppen ez, csak egy picike volt. Sokkal kevesebb a korábbiaknál.


Valahogy így.

2017. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%

Ja, semmi.

Csak olyan, mintha itthon mondjuk egy multimilliárdos Berki Krisztián lenne a miniszterelnök.

2017. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
A torna nemesít előző. De talán elolvashatnád a kérdést a konkrét ügy műhisztijéről mielőtt tisztázód melyik B.K. ra gondoltál
2017. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Persze, értem én, hogy Trump egy idióta, meg hogy "telik a pohár", vagy azt nem, hogy miért pont ezért támadják.


Ezer másik dolog lenne, lett volna és lesz még.

Ivanka-nepotizmus

oroszok-eljárás

Észak-Korea-diplomácia=fenyegetés (mindezt a twitteren közölve a világgal)

stb stb


Ezek alapján 0-24-ben lehetne támadni...

2017. aug. 14. 16:32
 6/14 A kérdező kommentje:

És ez most egy tök jelentéktelen dolog.


Kimondta, hogy minden erőszakot elítél.

Ez jó, nem?


Igen, ki kellett volna emelni meg miegymás, de most komolyan pont ez a legnagyobb "bűne" ennek a szerencsétlennek? Hogy nem kezdte fejtegetni az egészet?

Kedvenc nepotizmus példánk Ivanka kiegészítette...

2017. aug. 14. 16:35
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
De hát ez az egész nem azzal kezdődött, hogy el akartak távolítani egy Lee tábornok lovasszobrot? És az ellen vonultak fel és egyáltalán nem "neonácik" békésen. És rájuk támadtak valami ellentüntetők. Ami a rendőrség hibája.
2017. aug. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Shai-Hulud ***** válasza:
50%

Igen, egy bunkokrata idióta...

Igen, egy elkényeztetett milliárdos...

Igen, egy kicsit sem ért a politikához...

Igen, lehet, hogy orosz beavatkozás segítette őt...


Mi is volt a kérdés???

2017. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A kérdés arra utalt, hogy miért ezt a dolgot fújják fel és milyen nem bármi mást az ezer egyéb dolog közül?


Úgy értem, azért az, hogy azt mondta, hogy az erőszak minden formáját elítéli az kielégítő és abban benne vannak a neonácik is, nyilván most neonácikról van szó, nem újdonság senkinek, hogy ez egy neonáci terrorcselekmény...


PONT EBBŐL csinálni világszintű botrányt egy kicsit fura, nem?

Vagy csak én gondolom így.

2017. aug. 14. 17:21
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Trumppal az a probléma, hogy a háttérhatalom elszámította magát, és nem tudta saját jelöltjét betolni az elnöki székbe.

Meg az, hogy Trump nem akarja kirobbantani a harmadik világháborút azzal, hogy megtámagdja az oroszokat.


Nyilván nem az a pár millió szavazat számít, hanem hogy a propaganda gépezet nem volt elég hatékony.

2017. aug. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!