Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trumppal most konkrétan mi a...

Trumppal most konkrétan mi a probléma?

Figyelt kérdés

Igen, egy bunkokrata idióta, aki úgy lett elnök, hogy 3 millióval kevesebb szavazatot kapott.


Igen, egy elkényeztetett milliárdos, akinek minden az ölébe hullott és az övének érzi a világot.


Igen, egy kicsit sem ért a politikához, az ígéretei napról-napra változnak, kiszámíthatatlan és felelőtlen.


Igen, lehet, hogy orosz beavatkozás segítette őt.


Lehetne még ezt sorolni.

Viszont nem értem, hogy most miért mindenkinek az a legnagyobb baja vele, hogy azt mondta:

"Közelről követtük a borzalmas eseményeket Virginiában. A lehető leghatározottabban elítéljük az erőszak, az előítélet és a gyűlölet minden formáját valamennyi oldal részéről."

Ezzel mi a baj?

Igen, oké nem emelte ki külön, hogy neonácik, ami egy hiba volt, de rögtön javították az emberei például Ivanka Trump (aki a nepotizmus legjobb példája, nem is értem, hogy miért nem miatta akad ki a világ?)


Ha valaki nem tudná, hogy miről van szó:

[link]

[link]

Jó, Németh Szilárd "enyhén" túltolta, de "kedvenc" Fideszes politikusunktól nem is vártam többet.

[link]


Akartam egy origós cikket is kitenni, csak hogy látható legyen, hogy nem csak egy forrásból és nemcsak egy oldalról tájékozódom, de sajnos az eltűnt, nem találom, pedig este még megvolt.


2017. aug. 14. 11:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%
Leginkább az, hogy egy ilyen "politikai kalandor", az USA elnöke lehetett. Szerintem, eleinte ő maga sem gondolta komolyan a dolgot és ő lepődhetett meg a legjobban, mikor megválasztották...
2017. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha nem értene a politikához és a diplomáciához nem lenne milliárdos üzletember.


Jól látja az USA alapvető problémáit; abban téved hogy ezt egycsapásra helyre is lehet hozni. (már amit 20 év alatt qrtak el...)


Másrészt naivitás elhinni hogy az USAban az elnök irányít. Az elnök csak báb többnyire az elit kezében.


Pl. senki sem gondolhatja komolyan, hogy Ronald Reagan az egykori színész irányította anno az USAt akár csak egy bolhaharapásnyit is. Egyszerűen el tudta játszani a közönségnek hogy ő itt a főnök. A közönség meg megkajálta és megtapsolta.

2017. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Trump örökölte a vagyonát.


Most attól, hogy a szüleim Csányiék lennének, megörökölném a vagyont és 20 év múlva a mögöttük álló csapatnak köszönhetően meglenne a cégeim meg a vagyonom fele, attól még nem lennék jó üzletember. Sőt.


Amúgy meg kb senki nem válaszolt a kérdésre, lehet rosszul tettem fel, de a magyarázatban minden ott van!

Nem az a kérdés, hogy úgy alapvetően miért rossz, hanem az, hogy miért ez az apróság háborított fel mindenkit, holott van 1000000 nagyobb dolog, ami miatt felháborodhattak volna.

2017. aug. 15. 18:45
 14/14 anonim ***** válasza:

Senki se tudja. A média elhordta őt mindennek, rasszistának, homofóbnak (pedig ő volt az első elnök aki nyíltan pózolt szivárványos zászlóval), iszlamophóbnak és még egy rakat értelmetlen jelzőt rásütött.

Ennyi. Ha 24/7 be azt hallgatod hogy valaki szó szerint hitler, el fogod hinni. Pláne ha el akarod hinni.

Az USA-ban nem számítanak a tények, csak vádaskodni kell.

2017. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!