Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz, hogy Oszaba Bin Ladent...

Igaz, hogy Oszaba Bin Ladent a CIA látókkal találta meg?

Figyelt kérdés
állítólag valami természetfeletti erővel bíró nő mondta meg nekik hol van az asztrál teste alapján erről milyen hírt találni?
2017. aug. 18. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Vakokkal nehéz lett volna...
2017. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Én is hallottam ilyet. A CIA használt para hadviselést. Igazi médiumaik voltak. Lehet így találták meg Bin Ládent is, már ha valóban létezett és nem ez is csak egy fedősztori mint 9-11.
2017. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Ja, tisztára, mint az X- man: mutánsok segítik a C.I.A.- t.
2017. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
"látó" = drón
2017. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyébként a hidegháborúban használtak látókat, de Bill clinton végül megszüntette a programot, mert nem volt elég hatékony. De voltak tényleg furcsa esetek, amikor pl elveszett lezuhant gépre találtak rá a dzsungelben. Szóval lehet azótabus hasznalnak csak titkos.
2017. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Ja, tisztára, mint az X- man: mutánsok segítik a C.I.A.- t."


Vigyázz mit beszélsz, mert mutánsá változtatnak a látóik. :XD


Valóban használtak para hadviselést a CIA-nál. Később ezt teljesen titkosították, úgyhogy mára tagadják hogy folytatják. [link]

2017. aug. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Estádio de Felchút ***** válasza:
64%

jaja

éjjellátókkal, mert éjszakai akció volt

2017. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4%

Elhiszed amugy hogy tényleg kinyírták? Katonailag logikátlan lépés lett volna az ellenség fejét levágni ha sok információt ki lehet szedni belőle.

Az én teoriam szerint egy dublőrrel végezhettek és magát bin ladent elhurcolták kihalgatásra, ezt arra alapozom hogy a katonák akik ŕeszt vettek az akcióban mára már mind halott

2017. aug. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"a katonák akik ŕeszt vettek az akcióban mára már mind halott"


Mikor végeztek Ladennel? A katonák miben haltak meg?

2017. aug. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nyílvánosságra hozták azt aki lelőtte az is halott? amúgy szerintem se az ő fejét vágták le,mert nem egyezett később a dns de lehet fszsagokat hallottam. ahogy obamát ismerem szerintem azt a ladent elhurcolták ott olyanokat csináltak vele ha azt meghallod 1hétig hányingered lessz
2017. aug. 19. 01:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!