Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Köztörvényes terroristának...

Köztörvényes terroristának nyílvánítottatnák S. Györgyöt hazájában.130 ezren aláírták a petíciót. Ennyire sok kárt okozott?

Figyelt kérdés

Igazából eddig, csak annyit tudtam, hogy Magyarország ellen áskálódott Soros és ennek keretében 2-szer megtámadta hazánkat. Valamint jelenleg is a háttérből fúrja az országot, de ez most kiverte a biztosítékot.Mindenhol ennyire útálják ? [link]


A petíció szerint Soros a következő bűnöket követte el:



•Pénzügyileg nyílt lázadást támogatott amerikai nagyvárosokban, mely több millió dollárnyi anyagi kárt és életek kioltását eredményezte.


•Megkísérelte manipulálni a demokratikus választásokat azáltal, hogy több millió dollárt adományozott az általa preferált jelölteknek.


•Az amerikai szuverenitás megkurtítására törekszik. Saját szavai szerint: „Az Egyesült Államok a fő akadálya egy tartós és igazságos világrendnek… Az Egyesült Államok hozzáállásának és politikájának megváltoztatása továbbra is a legfőbb prioritásom.”


•Egy valutamanipulátor. Soros indította el a brit pénzügyi válságot azzal, hogy a piacra dobott 10 milliárd fontot, ezzel kierőszakolva a valuta leértékelését és az egymilliárd dolláros profitot



2017. szept. 5. 21:06
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
0%

Könnyelműség, mint mondtam.


Vagy hogy gondoltad, szerinted én most azért kampányolok, hogy ne vegyük észre a rosszat bennük? Amit én elérni próbálok az a realizmus, amitől per pillanat nagyon távol áll az ország.

2017. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
4%
Ezek az emberek soha nem könnyelműek. Ha azok lennének, nem tartanának ott, ahol tartanak.
2017. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
0%

"Ezek az emberek soha nem könnyelműek. Ha azok lennének, nem tartanának ott, ahol tartanak."


Akkor másképp látjuk, maradjunk ebben.

2017. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
0%
abban hogy nem véletlenül van ilyen megitélése bár azok nem veszik észre relytéj
2017. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
0%
hogy lehet hogy kb az egész világon egy felforgatónak tartanak valakit csak a média a nyugati szajakózza hogy jótékony néha az se és akkor ti ennek ellent mondotok még izraelbõl is kiakarják rakni
2017. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
0%

18.21.


Inkább más az érdekünk; igaz-e?

2017. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

"Inkább más az érdekünk; igaz-e?"


Igen, titkon Soros bérenc vagyok. Olyan jól végzem a munkámat, hogy alapjáraton megkapom a napi 10 e forintomat, csak egyszer kell kommenteljek.


(Látod, részben ezért sem tudom komolyan venni a te álláspontodat, mert többségében ilyen előítéletes, összeesküvés-paranoid személyek képviselik, mint te)

2017. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!