Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aki nem szereti a zsidókat az...

Aki nem szereti a zsidókat az már rasszista terroristának számítt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Csak, ha Magyar vagy!
2013. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Rasszistának igen, terroristának nem.
2013. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Inkább az antiszemita a jó szó. A rassz a feketék, az ázsiaiak, stb. Ha őket nem szereted akkor vagy rasszista. Terrorista meg akkor, ha merényletet akarsz elkövetni sok ember ellen.
2013. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

miért, talán szeretni kéne őket vagy mi? ha valaki nem szereti őket az már antiszemita? te sem tagadhatod le honnan jöttél. ha valaki nem szeret valakit, akkor az nem azt jelenti, hogy utálja.

Én pl utálom őket és nem érdekel milyen jól hangzó szavakat lehetne erre a jelenségre használni.

2013. máj. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Ha csak olyan embereket nem szeretsz, akiket ismersz, és van mi bökje a csőrödet, akkor magyar vagy. Ha egy egész népre akarsz haragudni, akkor:


1. Ideje átgondolni, honnan indulnak a háborúk

2. És főleg azt, hogy hová vezetnek.


Egen, mert ha "egyik nép bepöccen a másikra", abból hamar lehet hadüzenet.


3. Bunkó is vagy.


Még szép, mert nem sikerül tisztázni magadban, hogy népek vagy egyéb csoportok nemigen szoktak bűnösök lenni. Még a valódi, hót fanatikus terrorista "népek" se különböznek a többitől, eltekintve egy-két kisebb-nagyobb csoportosulástól, aminek az "ügyesebb" tagjai keményen felhívják a figyelmet a csoportra, és sajnos a bunkók agyában a népre is.


Visszatérve a háborúra: hova is vezet? Vajon hány érintett hal bele? Hány hétköznapi ember, akik jól meglennének a munkájukkal is? Minek ütköznek népek egymásnak? Honnan jön a téboly ("háborodottak" netán?), ami úrrá lesz rajtuk, ahogy a legfiatalabbakat is besorozzák? A haza nevében, amit háborúban gondolkodó s.ggfejek uralnak, akik történetesen képesek "eladni" az ötleteiket a jónépnek. De mire jó a háború??


4. Tudom, mire gondolsz, nem szeretni nem egyenlő azzal, hogy gyűlölnél valakit, jelenthet semleges hozzáállást is, és itt az irónia. Érthető, nincs ezzel semmi gond. Feltéve, hogy a zsidós konteóknak van köze az igazsághoz. Ez az, amit nem lehet tudni.

2013. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha bármilyen népet kollektíven utálsz, akkor butának számítasz. Minden nép 99,...%-a hétköznapi egyszerű ember, akinek semmi köze semmihez. Van több millió zsidó, persze hogy tudtok hozni közülük negatív példákat. Én is tudok mondani egy csomó nem igazán követendő magyart, mégsem utálom a magyarokat. De ugyanez áll minden népre, aminek meg tudom nevezni kettőnél több tagját. Csak egyszerűen ez a felfogás baromság, és aki így gondolkozik, az buta. rasszistának a más rasszokat utálók számítanak, terroristának pedig azok az emberkék, akik embereket robbantgatnak, mert ha meg tudnak nevezni tíz hülye amcsit, akkor biztos minden ember megérdemelte az egész WTC-ben. Szóval nem vagy rasszista és terrorista, csak buta.
2013. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem szép dolog népcsoportot utálni,ha a nevén tudod nevezni az embert az már más.De annyi kevés hogy zsidó.Ki??
2013. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
soros gyurika ő egy jó ok amiért utálom a zsidókat
2013. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%

Nem, de rád sütik. Amúgy semmi köze a logikához a megnevezéseknek. Rasszista akkor vagy, ha kollektívan utálsz egy rasszt, csak azért mert más a bőrük színe. Terrorista meg akkor vagy, ha embereket ölsz terrorista módszerekkel és inditatásokkal.


A baj az, hogy ezt rámondják mindenkire. Én például senkit sem utálok azért mert zsidó, imádom Rejtő Jenőt és Karinthy-t. Viszont nem szeretem azokat a zsidókat akik palesztin civileket lőnek és méteres gépkarabélyokkal a vállukon járkálnak civil létükre és azt kiabálják, hogy ők a kiválasztott nép. És azokat sem akik abból keresik a vagyonukat, hogy járkálnak körbe az országban és mindenhol elmondják, hogy holokauszt és antiszemitizmus.

Nem tudom, szívesen kikérném egy liberális ember véleményét, hogy akkor most szerinte terrorista vagyok-e.

2013. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!