Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Létezik az illuminati?

Létezik az illuminati?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi a célja? Miért üzennek nekünk burkoltan, jelekkel? Miért akarná egy titkos társaság, a tudtunkra hozni a létezését? Még ha burkoltan is...

Mit jelent az Illuminati egészen pontosan? Megvilágosodást?

Mi a célja az új világrendnek, ha létezik? A zsidók irányította nagyhatalmat?



2017. nov. 30. 21:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Íme a hatalom hatása: [link]


A szöveg tökèletesen leírja ezt a hatást.

2017. dec. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Cion bölcseinek jegyzőkönyve



[link]

2017. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

Az Illuminatit 1776 május elsején Adam Weishaupt hozta létre.


Gyorsan nagy befolyásra tettek szert, és nagy hatással voltak a francia forradalom kitörésére is.


Betiltásuk után taktitkát váltottak.

Marx Kommunista Kiáltványa például sok részletében az Illumináti alaptételeiből van véve...


Nem "titkos társaságok"-ként, hanem laza hálózatként működnek tovább, "tanácsadók", "szakértők" és a "civil" szervezetek egy része is őket szolgálja.


Feladták a merev struktúrákba való szerveződést, és mindig egy-egy feladat megoldására alakítanak megfelelő csoportokat.

Ilyen a Bilderberg, a Trilaterális Bizottság, a Council of Foreign Relations, de az EU kiseb-nagyobb bizottságai is oda kötődnek.

2017. dec. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A Vezető Bankárcsaládok az Illuminati.Gondolom nem kell neveket felsorolnom... Ismerheted őket hallásból.Gyuri bácsi is nekik dolgozik.
2018. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Indulásnak: youtube Drábik. Utána elegendő a világ történéseit már felnyitott szemmel figyelni, hogy minden nap igazolást kapj. Amikor az én szemem felnyílt, akkor ment el ettől a Világtól a kedvem. Szerencsére már az életem nagyrészét leéltem.
2019. febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Érdekes korrelációt figyeltem meg a kérdesre adott válaszok irányultsága es a válaszadók minősítettsége között. Azok, akik szerint létezik az Illuminati, vagy a rejtőzködő hatalom, 50% alatti kedvelést kaptak, akik szerint ez hülyeség, azok 50% felettit.

Már csak az érdekelne, milyen a minősítők affinitása a HVG-hez :)

2019. márc. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!