Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A "jobboldali" embereknek...

A "jobboldali" embereknek mégis mi a bajuk ezzel az új törvénnyel? (a kannabisz fogyasztás legális lett kaliforniában)

Figyelt kérdés

[link]


Azért lehetne vitatkozni, melyik a rosszabb? A kannabisz vagy az alkohol? Több száz linket lehet találni ebben a témában, de én 1 dolgot emelnék ki:


Az alkohol nem okoz toleranciát: vagyis amíg iszol 1re hülyébb leszel tőle: egy idő után eléred a mozgásképtelen zombi szintet amikor már beszélni se tudsz. Ha még tovább iszol már teleportal közlekedsz mert nem emlékszel rá, hogy mégis hogy kerültél ide? (de azért nem kell túlzásba vinni)

A kannabiszból 1t elszívsz, utána hiába szívsz el 10x annyit semmi hatása nem lesz!


A kannabiszt nem lehet túladagolni, de az alkohol ami egy idegméreg akár meg is gyilkolhat!! (mert pont a bódultság miatt nem érzik azt, hogy ezt nem kéne)



2018. jan. 2. 22:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, remélhetőleg előbb-utóbb mindenki rájön, hogy a fogyasztás büntetése teljes mértékben kontraproduktív, és emberi jogokat sért. A terjesztés korlátozása lehet vita tárgya, de nehogy már lecsukjanak valakit azért, mert bevitt valamit a saját szervezetébe.
2018. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Az összes ilyen hülye drogos barom az alkohollal jön, és továbbra is ugyanaz vele a kis bökkenő: SEMMI közül egymáshoz! Csakmert az alkohol rossz, az nem jelenti, hogy tőle kevésbé rossz de potenciálisan függőséget okozó dorogat engedélyezni kell, pont.
2018. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%

# 2


Szóval börtönbe a füvesekkel? Ettől jobb lesz a társadalomnak?

2018. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell jobboldalinak lenni ahhoz, hogy az ember ne örüljön a kábítószerek terjedésének.
2018. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
És akkor most minden hülyeséget át kell venni?
2018. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%
Nincsenek jobboldali emberek. A modern "jobboldalt" egy dolog definiálja, a liberálisok gyűlölete. Az a baj a marihuánával, hogy a liberálisok engedélyeznék. És amit a liberálisok akarnak, annak csakis a tökéletes ellentéte elfogadható, és soha semmi más. Ha az USA elnöke egy retardált, az megbocsátható, mert a liberálisok szerint rossz. Ha a magyar miniszterelnök egy korrupt megalomán bolond, az megbocsátható, mert a liberálisok szerint rossz. Egyetlen egy érték van a "jobboldalon", legyen rossz a liberálisok szerint. Ennyi a bajuk a fűvel is, a liberálisok szerint elfogadható, tehát akkor kizárólag a teljes betiltása jöhet szóba.
2018. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%

Én erősen kétlem, hogy a kanabiszt ne lehetne túladagolni (mondjuk sütiben), legfeljebb nem olyan durvák a következményei (de az sem kizárt, hogy mégis, nem tudom).

Egy dologban viszont bőven rosszabb az alkoholnál és az a felezési ideje. ha pénteken, szombaton leiszod magad, hétfőn józanul tudsz menni dolgozni, de a thc felezési ideje sokkal hosszabb (ráadásul el tud raktározódni a zsírban, így később szerhasználat nélkül is újra felszabadulhat).

2018. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%

Nos eddig még nem érkeztek meggyőző érvek az itthoni legalizálás mellett.


Csak maradt az alkohol, meg a "jobboldaliak". :P

2018. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
Én arra sem látok itt érvet, miért kellene lecsukni egyszerű drogfogyasztókat. De nem csak itt, sehol nem láttam még, a legnagyobb "érv", hogy "hülye drogos".
2018. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%
Mert itt hol van írva, hogy le kell őket csukni?
2018. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!