Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svájc a legtökéletesebb ország?

Svájc a legtökéletesebb ország?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
én annak mondanám, kivéve persze azt, hogy őt is behálózta a globalizmus és a liberalizmus vad hajtása és persze az úgynevezett holokauszt cáfolásáért több évet kapsz mint egy gyilkos
2010. jún. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Grim13 ***** válasza:
40%
Az igaz de ott kevesebb a gyilkosság mint a holokauszt tagadás xD Most nem azért de hogy lehet ezt tagadni ? Akkor mi volt ott fogyitábor b.a.z.d+ Ja bocs a válasz a kérdésedre az hogy nem tökéletes de messze a legjobb !De van rengeteg ilyen minimennyország mint Svájc .
2010. jún. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
ez a gond látod, senki nem tagadja hogy koncentrációs tábor volt, és hogy haltak meg ott rengetegen. csak nem m1 hogy éhezésben és tífuszban vagy pedig "gázkamrákban". mert az elfelejtik elmondani hogy a szövetségesek miután lebombázták a vasútvonalak utána, nem tudták ellátni a konc táborokat. a ciklon b pedig gyilkos volt, tetűgyilkos, tehát az emberek védelmére használták a tífusz ellen
2010. jún. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Na most kinek mi jelenti a legtökéletesebbet.

Nekem NEM ez lenne a legtökéletesebb.

2010. jún. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
se tengerpart, se meleg. A pénzük erős, a bankrendszerük megingathatatlan, függetlenek voltak és lesznek. Ez jó bennük.
2010. jún. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
A lakosság műveletlen és kulturálisan belterjes. 1975-is nem volt a nőknek választójog.
2010. jún. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Milyen szempontból? Mi az a tökéletes ország? Az országok különbözőek. Spanyolország nem rosszabb vagy jobb, hanem más, mint Norvégia. Japán sem rossz vagy jobb, hanem más, mint Európa. Számomra Svájc jobb, mint Tunézia, mert nem szeretem a meleget. Mások viszont lehet, hogy a tengerpartért és a forró nyárért rajonganak, nekik Svájc nem tökéletes. Ez szubjektív.


Sokan azért eszményítik Svájcot, mert vannak olyan "köztudott" dolgok, mint pl. hogy Svájcban régóta nem volt háború (a 19. században egyébként még volt), vagy hogy ott békében élnek egymással különböző etnikumok (békében ugyan, de messze nem problémamentesen), hogy ez a leggazdagabb ország (az első tízben benne van talán, de Norvégia, Luxemburg stb. gazdagabb) stb.

2010. jún. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
igen.
2010. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Egyszer láttam egy műsort, hogy Svájc a gazdaságát a II. világháborúban zsidó aranyfogakkal erősítette meg.
2010. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Túlzás, hogy a legtökéletesebb, de a top 10-ben benne van. Egyébként ez nézőpont kérdése. Nekem a legtökéletesebb Magyarország lenne.
2010. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!