Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A brit kormány miért akar...

A brit kormány miért akar benyalni amerikának azzal hogy kiutasítja az orosz diplomatákat koholt váddal?

Figyelt kérdés

Egyértelmű hogy egy profi bérgyilkos nem úgy öl hogy lenyomozható legyen ez egy szánalmas kifogàs hogy nyaljanak amerikának na de minek mikor amerika ez ellen a brit kormány ellen van itt most nem trumpot értem hanem a kongresszust meg a láthatatlan lobbit

minek teszik tönkre a kapcsolatot egy ellenségért cserébe

emiatt úgy se kapnak jobb feltételeket az eu elhagyásakor mert kilépni nem lehet intő példát akarnak adni az angolokkal hogy mindenki maradjon csak kvázi teljesen leamortizálják angliát pl elveszik a spanyol kikötőt meg hasonló


2018. márc. 14. 22:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%

"szìriában az usa terroristákat pénzel remélem nem kell részletezni hány ensz kórházat gyerekkórházat öltek az amerikai izrali katnak "


Oroszország meg sietett egy diktátor megsegítésére és ezzel évekkel meghosszabítva a konfliktust. Mekkora különbség.

2018. márc. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem van valami abban amit a kérdező mond. Most komolyan egy olyan titkosszolgálatot vádolunk, akik még azt sem tudták kideríteni egykoron, hogy kirobbantott a saját fővárosukban?
2018. márc. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%

#2

túl sok james bond filmet néztél töki

2018. márc. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Szép... panelból a józsik megmondják mi a tuti mert olvasták a 444 en... és feljöttek okoskodni ide 30+ osan kemények vagytok
2018. márc. 15. 11:36
 15/22 anonim ***** válasza:

"Szép... panelból a józsik megmondják mi a tuti mert olvasták a 444 en... és feljöttek okoskodni ide 30+ osan kemények vagytok"


Miért te honnan tudsz mindent jobban?

Valahogy nehezen hiszem el, hogy bűnszervezetben vagy titkosszolgálatnál végzett munka után este ez a legizgalmasabb dolog amit csinálni tudsz

2018. márc. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

logikusan végiggondolva ez a merénylet értelmetlen

miért ölnék meg feltünően egyértelműen kimutatható orosz méreggel az aki már régen mindent amit lehet elmondott és ezzel a lépéssel rontanák a diplomáciai kapcsolatokat


ennek mi èrtelme?



én se látok bele de ez egy baromság

2018. márc. 15. 12:27
 17/22 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen logikus, ahogyan már korábban is írták előttem, erődemonstráció, megfélemlítés, elrettentés.


"a lépéssel rontanák a diplomáciai kapcsolatokat "


Hova rontanák? Mihez képest? Szerinted mennyire volt jó kapcsolat ezen esemény előtt?

2018. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
lawrov hivatalos volt megbeszélésre plusz mivel az eu igyekszik keresztbetenni kezdtek tárgyalni
2018. márc. 15. 13:08
 19/22 anonim ***** válasza:
Alexander Yakovenko gondolom csak véletlenül értett egyet tavaly nyáron azzal a kijelentéssel, hogy sohasem volt még ilyen mélyen a két ország kapcsolata, mint akkor.
2018. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
csak azóta történt egy két dolog például gibraltár és junker ellenséges hangneme
2018. márc. 15. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!