Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszországé a jövő?

Oroszországé a jövő?

Figyelt kérdés

A jövőben a ruszkik fogják képviselni a fehér embereket?

Sajnos a nyugat túlzottan liberális, túl sok a bevándorló akik tönkreteszik az országokat.

Az oroszok túl korruptak, maffiaország, a nép jó része meg van félemlítve, viszont erős ország, és nincs annyi bevándorló és roma mint Európa közép és nyugati területein.

Oroszország képes lehet arra h lenyelje az EU-t? A II. vh után már csak a nyugati részek nem voltak az övé.



2014. febr. 23. 14:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%
Gazdaságilag mindenképp életképesebb irányba halad, mint akár az USA, akár az EU. Kína még durvább, ott méginkább szembetűnően megjelennek a keleti gazdasági berendezkedés sajátosságai...
2014. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

"Az oroszok túl korruptak,"


Azt pedig ne mondja senki, hogy a korrupció Nyugaton hiánycikk....

2014. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
39%
Nem, ezt csak ti szeretnétek hinni ott a szélsőjobbon. Voltál már nyugaton valaha is? Komolyan úgy nézett ki, mint amit tönkretettek? :D Biztosan ezért megy Londonba már minden második fiatal.
2014. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%
Oroszország gazdaságilag a csőd felé halad. Csak az energiahordozók exportálásából hosszú távon nem lehet fennmaradni. 2008 óta erősen lelassult a gazdasági növekedésük, hamarosan súlyos problémáik lesznek.
2014. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%

"Nem, ezt csak ti szeretnétek hinni ott a szélsőjobbon."


Meggyőződésesesen rühellem a jobbikat. Politikától függetlenül állítom, amit fent írtam. Tények kellenek? Nézz csak meg egy GDP-rátát mondjuk.


[link]

2014. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%

Én jártam nyugaton, elég sok Eu tagállamban is és Oroszországban is.



A nyugat pedig megy lefele.

Voltam Marseilleben, hát elég durván néz ki az a város.Akár a francia Ózdnak is nevezhetnénk, de lassan már Tiszabő.


London meg cefetül néz ki, amikor ott voltam, azt hittem, nem is Angliában vagyok.

London már nem tekinthető európai városnak meg Marseille sem.

Mi ez, ha nem tönkretétel?



Az iszlám viszont Oroszországban is jelen van, ott is szoktak hajbókolni az utcán.

Viszont az erős orosz államberendezkedés miatt sosem fog addig elfajulni a dolog, mint nyugaton.

2014. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
30%
Ja, és a nyugati és az orosz korrupció között minőségi különbség van. Utóbbi fekete-afrikai szinten mozog, lásd a téli olimpiát, aminek a költségei nagyjából ötszörösen lépték túl az előre számítottak. Ez sem ígér túl sok jót.
2014. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
10%
5: Ócska szemfényvesztés!
2014. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

ma 14:28


Ha komolyan azt hiszed, hogy a bruttó hazai össztermék "olcsó szemfényvesztés", nem nagyon lehetsz tisztában a közgazdaságtannal.

2014. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%
9: Te sem lehetsz túlzottan otthon benne, ha 1,5 milliárdos ország GDP-jét hasonlítod a 60 milliós britekéhez, meg a 9,9 milliós Magyarországhoz.
2014. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!