Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A brit kormány miért akar...

A brit kormány miért akar benyalni amerikának azzal hogy kiutasítja az orosz diplomatákat koholt váddal?

Figyelt kérdés

Egyértelmű hogy egy profi bérgyilkos nem úgy öl hogy lenyomozható legyen ez egy szánalmas kifogàs hogy nyaljanak amerikának na de minek mikor amerika ez ellen a brit kormány ellen van itt most nem trumpot értem hanem a kongresszust meg a láthatatlan lobbit

minek teszik tönkre a kapcsolatot egy ellenségért cserébe

emiatt úgy se kapnak jobb feltételeket az eu elhagyásakor mert kilépni nem lehet intő példát akarnak adni az angolokkal hogy mindenki maradjon csak kvázi teljesen leamortizálják angliát pl elveszik a spanyol kikötőt meg hasonló


2018. márc. 14. 22:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
# 10 jaj de bírom a hü.et! aki szerint mindenki hü.e CSAK Ő NEM! :DDDDD
2018. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Ridamov ***** válasza:
0%
az angolok pár(tisztelet a kivételnek) egytől egyig idióták. Nem is olyan rég nem tudom már mi volt de nagyon nagy baromság olyat mondtak a britt tudósok hogy azt montam ha ezt ide behozzák én "felkötöm magam" (inkább megkeresem őket és megbeszéljük a dolgot pár kés társaságában). úgyhogy hülyék. a többség azt se tudja ki áll az állam élén. és én még azt hittem hogy intelligensek. a lófaszt
2018. márc. 16. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!