Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem lehet az, hogy az egész...

Nem lehet az, hogy az egész Európát sújtó migránsáradat Isten büntetése a Magyarországot ért trianoni békediktátum erőszak miatt?

Figyelt kérdés
Isten nem ver bottal. Lehet hogy a migránsok Isten ostorai? Lehet, hogy a migránsok Isten nyilai?

2018. márc. 21. 08:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 A kérdező kommentje:
Szeretném hozzáfűzni, hogy a magyar kormánynak árgus szemekkel kell nyomon követnie a pl Franciaországban élő migránsok sorsát. És ha kell, akkor szót kell emelni értük jogaik biztosítása és betartása érdekében Párizs felé. Ki kell állnunk a migránsok mellett. És rendszeresen bioélelmiszereket is kell, hogy küldjünk számukra. És megfigyelőket kell küldenünk a térségbe. És ha valami rendellenességet tapasztalnak, akkor azonnal Brüsszelhez és az ENSZ-hez kell fordulni!
2018. márc. 21. 16:55
 42/87 anonim ***** válasza:
0%
A békefenntartás nem egy leányálom a harmadik világban, ahogy te azt elképzeled.
2018. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 A kérdező kommentje:
És ha Brüsszel és az ENSZ nem tesz meg mindent, akkor haladéktalanul fel kell venni a kapcsolatot Soros Györggyel. Ő biztos, hogy tud tenni ezt-azt a migránsok ügye érdekében. És így szereznénk egy-két jó pontot a Fehér Háznál is.
2018. márc. 21. 16:58
 44/87 anonim ***** válasza:
0%
Ja és amit az Államok elkurt vagy hagyott szétesni a harmadik világban, azt majd pont a 0 költségvetésű Honvédség fogja rendbe tenni...
2018. márc. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként: már te is leálltál Sorosozni?
2018. márc. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 A kérdező kommentje:

Meg most nem azért, hogy nemzeti önző vagyok vagy lennék, de ez sok szempontból nagyon jó reklám volna Magyarországnak. Országimázs építés! Hmmmm!!! Ráadásul a magyar kultúra terjesztésére is fel lehetne használni!! Íme gy példa, hogy maradjunk az élelmiszereknél, ezért gasztronómiai javaslattal szeretnék előrukkolni:


Mivel a párizsi migránsok javarészt muszlimok ezért neki olyan magyaros házi ételekkel kedveskednénk, amelyeket ők is elfogyaszthatnak. Pl kelkáposzta főzelék, rakott káposzta vegetáriánus módra, marhapörkölt (nem sertészsírral, hanem olajjal!). Hadd ne soroljam tovább.

2018. márc. 21. 17:27
 47/87 A kérdező kommentje:
Miért álltam volna le Sorosozni? Mi bajod van vele? Szerintem ő támogatná az ötletet. Tudom, hogy érzékenyen érinti mind a migránsok megrázó helyzete, mind pedig Magyarország árva sorsa Európában. És senki nem látja azt, amit ő már régen lát, de még senki nem mondta ki. A magyarok a saját országukban lettek migránsok. Míg klasszikus migránsok meg a nekik idegen kontinensen. Ezért láthatjuk, hogy sors párhuzam van a magyarok és az Európába emigráló menekültek között.
2018. márc. 21. 17:34
 48/87 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, látogass meg egy pszichiátert.
2018. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 anonim ***** válasza:
0%
Kérdésre a válasz: nem. A magyarok rossz helyen és időben rossz döntést hoztak - persze, nem az egyszerű emberek, hanem bizonyos vezetők - ez a következménye. De meg van írva: Ne legyenek néked idegen isteneid énelőttem.
2018. márc. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 A kérdező kommentje:
Az utóbbi válaszoló nagyon mélyen belelát a dolgokban. Értem, hogy mire gondol. Jó meglátás.
2018. márc. 22. 17:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!