Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem lehet az, hogy az egész...

Nem lehet az, hogy az egész Európát sújtó migránsáradat Isten büntetése a Magyarországot ért trianoni békediktátum erőszak miatt?

Figyelt kérdés
Isten nem ver bottal. Lehet hogy a migránsok Isten ostorai? Lehet, hogy a migránsok Isten nyilai?

2018. márc. 21. 08:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 A kérdező kommentje:
Trianon a liberalizmus páholyának eredménye.
2018. márc. 22. 23:48
 62/87 A kérdező kommentje:

Ezért nem kéne a magyar politikának foglalkoznia a migránsokkal. Európa sem foglalkozott anno a törökökkel. A tatárokkal sem.

Mi se foglalkozzunk Ny-Európával. Inkább építkezzünk. És használjuk ki a helyzetet.

2018. márc. 22. 23:53
 63/87 anonim ***** válasza:
33%

*61


A liberalizmusnak köszönheted, hogy ezt mind leírhatod ide, öcsémuram...

2018. márc. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 anonim ***** válasza:
29%

'Európa sem foglalkozott anno a törökökkel.'


Aha, Szent Liga mond valamit?

2018. márc. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 nagyepf_MacGyver válasza:
22%

Én is ugyanerre gondoltam hogy a fanciáktól mi trianont kaptunk,most ők cserébe terroristákat és higiéniamentes migránsokat kapnak.

A Fidesz meg a legjobb párt.Támogatja a külhoni magyarokat. Nem értem miért mondják sokan azt hogy Orbán Viktor diktátor.Éltetek volna 1989 előtt Erdélyben akkor tudnátok csak mi az hogy diktatúra.

2018. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 A kérdező kommentje:
Van abban valami, amit írtál. Csak azt nem értem, hogy Orbán Viktor és kormánya miért nem lép fel a franciaországi migránsok védelme és azok helyzetének javítása érdekében? Megtehetné, nem? Alapvető emberi jogokról van szó.
2018. jún. 4. 22:18
 67/87 anonim ***** válasza:
Nem a migránsokat kell védeni...
2018. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 A kérdező kommentje:

Azt írtad, hogy: "Nem a migránsokat kell védeni..."


Valóban. Nem a migránsokat kell védeni, hanem az őket is megillető alapvető emberi jogokat, amelyeket nekik is meg kéne kapniuk Franciaországban. Sajnos azt láthatjuk, hogy Franciaországban káosz uralkodik az ottani migránsok helyzetét illetően. Sajnos ez a valóság. Nagyon rosszak a körülményeik. Hátrányos helyzetűek a migránsok Franciaországban.

Felmerült már a kérdés, gondolom, hogy sokakban, hogy miért ez? Mi a valódi oka franciaországi migránsválságnak? Hát az, hogy a franciák most is ugyanolyan hideg és kegyetlen mentalitású emberek, mint amilyenek legalább száz évvel ezelőtt voltak. Ezt gondolom, hogy nem kell túl ecsetelnem, hogy érthető legyen, hiszen Trianon elég bizonyíték a francia kegyetlenségre, pszichopátiára. Igen, a franciák pszichopaták. És nácik. Európa addig nem lehet stabil, amíg a francia dominancia létezik Európában. Hiszen hatása káros. Erre példa a francia migránsválság. Migránsellenes fasisztoid viselkedésükkel befeketítették Európát, így hazánkat is. Nem is értem, hogy miért nem, merült még fel senkinek sem a fejében az a kérdés, hogy Franciaország kizárása az EU-ból az üdvös lenne az Európai Unió és azok nemzetei számára.

2018. jún. 5. 22:50
 69/87 anonim ***** válasza:

'hiszen Trianon elég bizonyíték a francia kegyetlenségre, pszichopátiára'


Ugye nem akarod a mostani francia generációt az akkoriakkal egy kalap alá venni?

2018. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 A kérdező kommentje:
Talán változott?
2018. jún. 5. 23:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!