Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek Franciaországban...

Szerintetek Franciaországban tényleg olyan nagy gondok vannak a migránsokkal ahogy azt a fidesz beállítja?

Figyelt kérdés
Egy biztos, hogy nyugat európában talán a franciáknál van a legtöbb migráns akik főleg a francia gyarmatokról érkeztek oda. Nekem rálátásom nincs az ottani helyzetre mivel még életemben nem jártam ott. A neten pedig sok egymásnak ellentmondó hírek terjengenek. Ember legyen a talpán aki ezen kiigazodik.
2018. márc. 27. 09:49
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
59%
Nem, nincsenek olyan nagy gondok. Csak még nagyobbak, és csak ezután lesznek majd igazi gondok. A németek 3 év alatt jutottak el oda, ahová a franciák, belgák, svédek majd 40 év alatt. Az iszlám migránsokkal csak egy dolog, hogy baj van, de ők a probléma. A probléma forrásait kellene kimetszeni, és az bizony európai: a liberális, öntörvényű eu-s vezetőség, akik szembemennek vagy 400 millió akaratával, ideje lenne őket összefogdosni, és börtönbe zárni. Ezt várnák el tőlünk is hogy legyünk szolidárisak a hülyeségben, tombolnak, hogy nem úgy alakult, ahogy ők várták. Francia országban békésen el vannak a migránsok: békésen robbantgatnak, gázolgatnak, terrorizálgatnak, a magyar baloldali média pedig boldogan sumákol brüsszeli kérésre, mert azt hiszik, hogy a migrancsok majd megszelídülnek és mint a kínai melósok dolgozni fognak alamizsnáért.
2018. márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
65%
9: Nem tudom sajnos miként működik a bérkommentelés, mert Pozitív nem hajalandó felvilágosítást adni róla, pedig többször is jó páran kértük tőle. Őt kérdezd, nem egyszer bukott már le meg ahogy többször is le lett írva még a legbutább ember se védené ingyen az álláspontját többszöri beégés után, csak, ha pénzt kap érte.
2018. márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
39%

Annyira bárki foglalkozhat vele, mint ahogy a rettegő balhibbant elvtársaitok nyugaton az állítólagos itteni kisebbség üldözéssel, miegymással.


Nem a hozzátok prolik szabják meg ki milyen vélt vagy valós témával kösse le a figyelmét! ;)

2018. márc. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
39%
Szent Vakolat gyere le a falról, hogy még továbbra is próbálják a svédeket belemagyarázni a menekült válságba...
2018. márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
26%

66%


Te beszélsz bérkommentelésről?

Megmutatnád a neved?

Reggeltől reggelig itt vagy..

Kíváncsi vagyok hányadik vagy a toplistán

2018. márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
68%
Igen, reggeltől-reggelig itt vagyok, csak azért voltam jó pár napig távol, de ez ne zavarjon. Valaki egyből kimeri mondani miszerint Pozitív egy bérkommentelő egyből elkezditek ezt. Ne fussunk fölösleges köröket, lökd a szokásos sablon szöveget, hogy engemet Soros pénzel azért, mert azzal akarja megbuktatni Orbánt, hogy ide, a Gyakori Kérdésekre írok. Úgyis előbb-utóbb ez jönne az észérvek helyett.
2018. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
40%

Időpont ma 10:30


minden fideszesnél ez van. amikor már nem tud érvelni, elkezd migránsozni, Sorosozni, Simicskázni, meg azemút8évre mutogatni :DDD tipikus 1 bitesek :D

2018. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
36%
Jó, tehát láthatnám a nevedet? :)
2018. márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
70%

Láthatnánk az összes okiratot ami alátámasztja, hogy nem Tiborcz nyúlta le a sok pénzt az Elios botrány kapcsán?

Meg mondtam, nem kellenek a fölösleges körök, csak írd le, hogy SorosBérenc vagyok, stb. amit minden ilyen esetben írni szoktatok.

2018. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
73%

"még a legbutább ember se védené ingyen az álláspontját többszöri beégés után, csak, ha pénzt kap érte."


Akkor ti itt néhányan igen sötétek vagytok.:D Vagy pénzt kaptok, ez a másik opció, ugyebár.:-)

Egyébként a kérdésre: 3 éve jártam legutóbb és egyben utoljára Párizsban. Szívszorító az a lepusztulás, ami jellemzi a várost, a közbiztonságról pedig annyit, hogy a szállodánk recepciósa figyelmeztetett arra, hogy este ne mászkáljunk egyedül, lehetőleg kettecskén se. Gyalogosan 10 percre laktunk a Notre Dame-tól, egy négycsillagos szállodában, úgyhogy nem a prolinegyedről beszélünk...Egy barátom 20 éve él kint, ebből 15 évet Párizs mellett töltött, aztán elköltözött a svájci határ közelébe vidékre, ott még élhető a környék. Aki pedig nem érti, miért érdemes odafigyelni a migráció "áldásos" hatásaira, az valószínűleg sose hallotta a mondást, hogy okos ember más kárából tanul - a hülye meg a sajátjából se.

2018. márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!