Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek Franciaországban...

Szerintetek Franciaországban tényleg olyan nagy gondok vannak a migránsokkal ahogy azt a fidesz beállítja?

Figyelt kérdés
Egy biztos, hogy nyugat európában talán a franciáknál van a legtöbb migráns akik főleg a francia gyarmatokról érkeztek oda. Nekem rálátásom nincs az ottani helyzetre mivel még életemben nem jártam ott. A neten pedig sok egymásnak ellentmondó hírek terjengenek. Ember legyen a talpán aki ezen kiigazodik.
2018. márc. 27. 09:49
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
72%
Senkit se akarok elkeseríteni, de a magyar ellenzéki és balliberális sajtó egyedülálló már az egész világon. Mégpedig abban, hogy rajta kívül már szinte senki nem tagadja, hogy a migránsok csak púp a hátunkon, és az EU tisztességesen bevásárolt velük. Egyedül álló módon tagadja, hogy nagy a baj, meg a balliberális sajtó hívei, akik azt hiszik, hogy ez valami újabb fideszes trükk. Tény, hogy a Fidesznek jól jött a migránsválság, mert olyannal kell kampányolni, amivel nem kell hazudni, így folyamatosan hazudozásra kényszerítve az ellenzéket, esély se adva, hogy labdába rúgnának. De ne próbáljuk kideríteni, mi lenne ha, ide bejönnének!
2018. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
6%

Egy 10 ezres svájci kisváros, utcán úgy ezer migráns. Tényleg ettől félnek most az átlagemberek, sokkal nagyobb veszélynek érzik ezt, mint azt, hogy a politikusok lopnak. Közben meg még jobbikos országgyűlési képviselő (Gyöngyösi Márton) is pár napja ilyeneket nyilatkozott francia lapnak, hogy aki tényleg igazi menekült, azt be kell fogadni. Pedig csak Afrika 1,3 milliárd emberéből évi 10-20 millió tényleg simán az életüket szó szerint veszélyeztető háborúk, polgárháborúk elöl menekül.


https://www.youtube.com/watch?v=vYz6vqKw6IQ

2018. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Ez egyre nagyobb baj lesz.
2018. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
64%
Orbán 2002-ben azt állította, hogy az MSZP el fogja adósítani az országot. Már egy év múlva sejthető volt, hogy ez így lesz, de 2010-ben már nyilvános volt, hogy igaza lett. A migránsokkal is így lenne, ha beengednék őket. Ne akkor jöjjön rá mindenki, amikor ők itt lesznek, akkor már késő lesz, és nem lesz vissza út. Jobb félni, mint megijedni!
2018. márc. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
51%
35: Akkor miért nem volt ,,jobb félni, mint megijedni" mikor Orbán elég nagy tételben árulta a kötvényeket? Még Pharaonnak is akartak adni letelepedési kötvényt, pedig ő az FBI körözési listáján volt.
2018. márc. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
44%
36! Jó a kérdés! De az illető úriember nem akart robbantani, gázolni, sariát hirdetni, meg az országot lerombolni. Egyébként már meghalt, tehát nem is fog ilyeneket tenni. Viszont bárki elhiheti, hogy a bejövő migránsok nagyon is élnek!
2018. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
én azt nem értem, hogy lehet még mindig azt mondani, hogy ez kamu. te jó ég. engem nem érdekel, lopjon, lop az összes többi, én is és te is megtennéd ha ott lennél. de basszus ilyen állítani, hogy nem akkora probléma... ja, nem akkora, mert nincsenek itt. de nézzetek mar körül. azért foglalkozunk franciákkal, belgákkal, svédekkel, mert ott nagy a gond, és nem szeretnénk ezt ide mi sem. az orbán az egyetlen, aki ezt meg tudja akadályozni, a többi nem fogja, mert tövig nyal be az eunak. egyszerűen nem is értem, hogy mer bárki is rácáfolni a migráns kérdésre...
2018. márc. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
48%
Amikor 2002-ben jöttek a választások, akkor is ugyanez volt. A Fidesz ilyen-olyan, lop stb. Aztán jött az MSZP, és jött a meglepi, de még 2006-ban sem tanultak eleget, egészen az öszödi beszédig, akkor kezdtek tanulni. De már késő volt, 2010-re a ballib kormány eladósította az országot, tönkre tette. Most mondhatnám azt, hogy akkor jöjjenek a migránsok, de ezt inkább kihagynám, mert ebből nincs visszaút. Pedig megérdemelnék!
2018. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
0%
Bizony, megérdemelnénk egy szabad, sokszínű, európai országot, a mostani bezárkózó, idegengyűlölő helyett.
2018. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
48%
Meg bizony! Jó sok iszlám migránssal együtt, hagy tanulják a toleranciát!
2018. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!