Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Gazdag, fehér, katolikus,...

Gazdag, fehér, katolikus, dolgozó jól kereső, hetero férfiként milyen bűnt követtem el, hogy én vagyok a legutáltabb embertípus a világon?

Figyelt kérdés

-Gazdag vagyok, tehát utálni kell engem, mert hogy képzelem, hogy olyan családba születtem, ahol minden az ölembe hullott. Biztos csupa kizsákmányoló utóda vagyok és természetesen én is egy kizsákmányoló vagyok. Ha elmegyek egy utazásra, vagy eszem egy jót, legyen bűntudatom, hogy mások nem engedhetik meg maguknak ezt.


-Fehér vagyok, tehát náci vagyok, úgyhogy legyen bűntudatom az indiánok lemészárlása, a fekete rabszolgatartás ,meg a sok nacionalista emberiség ellenes tett miatt egyszerre természetesen.


-Keresztény vagyok, ráadásul katolikus tehát egy kirekesztő, elvakult, elavult vallási irányzat híve vagyok, aki nyilván nem tolerál semmilyen más vallást, legyen bűntudatom a keresztes hadjáratok vérontásai és a keresztes lovagok fényűzése és másokat leigázásai miatt. Meg egyáltalán hogy képzelem, hogy olyan templomba járok, amely barokkosan fel van díszítve, ahelyett, hogy egy üres terembe mennék.


-Dolgozom, hogy képzelem, ráadásul jól is keresek, amikor amúgy is van vagyonom, azonnal le kéne mondanom az egészről, de minimum adózzak annyit, hogy végérvényben ugyanannyi pénzt kapjak kézhez, mint aki minimálbért keres, mert milyen igazságtalan már, hogy ki mertem járni több egyetemet, tanulni mertem és keményen megdolgoztam azért hogy ennyit keressek. Legyen bűntudatom, hogy van munkám, másnak még a közmunka sem adatik meg így kénytelen segélyekből élni.


-Hetero férfi vagyok, egyértelműen egy bunkó, erőszakos szemétláda kell hogy legyek, és érezzek bűntudatot minden férfi erőszakossága miatt, és mindenekelőtt tisztelegjek a #metoo előtt. A több 100 évnyi elnyomó patriarchális társadalmak miatt vezekelnem kell...



2018. márc. 31. 10:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
igen ma sajnos az a menő, ha színes vagy, homoszexuális vagy, nincsenek gyökereid, nincs vagyonod, nincs tulajdonod, nincs semmid, ami érték, amiért megdolgoztál, amire vigyázni kell... mert Te nem tartozol a befolyásolható csőcselék közé. Neked van mit féltened, és legyen bűntudatod, hogy fehér vagy, és heteró, és hogy dolgozol, mert így elveszed mások munkahelyeit!! a migránsokét! miattad éheznek, sőt miattad erőszakolnak meg nőket, miattad rabolnak ki embereket. És még van képed megkérdezni, hogy az emberiség ellen mit vétettél? ennél nyilvánvalóbb tény pedig nem is létezik!
2018. márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem akarlak elkeseríteni, de ha még ráadásul gyerekeid is vannak, akkor itthon végképp a selejtbe tartozol.:-)
2018. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

A kérdezőnek inkább az a baja, hogy nem normális, hogy azt hiszi itt siránkozhat, vagy inkább egy troll.

A kérdés felvetés a hangnemtől eltekintve megalapozott. A mai nyugati világ eléggé hasonlít a római birodalom végnapjaira. Ha válaszokat keresel ténylegesen a fenti kérdéseidre, ajánlom olvass utána. Számos válasz Bibliában is megtalálható.

2018. márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

"A mai nyugati világ eléggé hasonlít a római birodalom végnapjaira. "


Ebben tökéletesen egyetértünk.

2018. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%
(((valakik))) ki akarnak irtani minket.....vajon (((kik))) lehetnek azok?
2018. márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ahhoz még fiatal vagyok, de családot szeretnék, ez nyilván szintén felháborító, hogy még szaporodni is merészelek. Ráadásul egyetlen nő mellett szeretném leélni az életem, akit szeretek és megbecsülök, hogy a leendő gyerekeink egy szerető családban nőjenek fel, azért ez már gondolom tényleg vérlázító.
2018. márc. 31. 10:50
 7/21 A kérdező kommentje:
Ezzel a keserédes kissé durva szarkazmussal pusztán arra próbálok rávilágítani, hogy mennyire aberrált irányba halad a társadalom.
2018. márc. 31. 10:53
 8/21 anonim ***** válasza:
32%

Kvázi a liberális demokraták ellensége vagy.


Ők azok, akik úgy képzelnek el egy társadalmat,hogy az egyik fele LMBTWBJHJGHJ személyekből áll, meg színes migránsokból.

Te pedig kvázi olyan vagy nekik, mint a kommunistáknak a kulák.

2018. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
es akkor csodalkoznak az emberek hogy Olaszorszagban nem okoz nagy gondot romai koszontest alkalmazni nyilvanosan,illetve draga Mussolini kezd megint nepszeru lenni.remelem van meg annyi immunrendszere az Europai embernek.
2018. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ez azért is érdekes, mert én klasszikus értelemben liberális vagyok, egyetértek a szabad piaccal, az egyén szabadságjogaival, mint pl. a magántulajdonhoz való jog.

Olyan liberális vagyok, mint Széchenyi, Kossuth, Deák, Eötvös...


Ezek a mai "liberális demokraták" mindennek nevezhetőek, csak liberálisnak nem, inkább kulturmarxistának mondanám őket. A liberalizmus lényeget a tolerancia, ezek pedig nem tolerálnak senkit sem, aki nem pontosan úgy gondolkodik ,mint ők.

2018. márc. 31. 11:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!