Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Gazdag, fehér, katolikus,...

Gazdag, fehér, katolikus, dolgozó jól kereső, hetero férfiként milyen bűnt követtem el, hogy én vagyok a legutáltabb embertípus a világon?

Figyelt kérdés

-Gazdag vagyok, tehát utálni kell engem, mert hogy képzelem, hogy olyan családba születtem, ahol minden az ölembe hullott. Biztos csupa kizsákmányoló utóda vagyok és természetesen én is egy kizsákmányoló vagyok. Ha elmegyek egy utazásra, vagy eszem egy jót, legyen bűntudatom, hogy mások nem engedhetik meg maguknak ezt.


-Fehér vagyok, tehát náci vagyok, úgyhogy legyen bűntudatom az indiánok lemészárlása, a fekete rabszolgatartás ,meg a sok nacionalista emberiség ellenes tett miatt egyszerre természetesen.


-Keresztény vagyok, ráadásul katolikus tehát egy kirekesztő, elvakult, elavult vallási irányzat híve vagyok, aki nyilván nem tolerál semmilyen más vallást, legyen bűntudatom a keresztes hadjáratok vérontásai és a keresztes lovagok fényűzése és másokat leigázásai miatt. Meg egyáltalán hogy képzelem, hogy olyan templomba járok, amely barokkosan fel van díszítve, ahelyett, hogy egy üres terembe mennék.


-Dolgozom, hogy képzelem, ráadásul jól is keresek, amikor amúgy is van vagyonom, azonnal le kéne mondanom az egészről, de minimum adózzak annyit, hogy végérvényben ugyanannyi pénzt kapjak kézhez, mint aki minimálbért keres, mert milyen igazságtalan már, hogy ki mertem járni több egyetemet, tanulni mertem és keményen megdolgoztam azért hogy ennyit keressek. Legyen bűntudatom, hogy van munkám, másnak még a közmunka sem adatik meg így kénytelen segélyekből élni.


-Hetero férfi vagyok, egyértelműen egy bunkó, erőszakos szemétláda kell hogy legyek, és érezzek bűntudatot minden férfi erőszakossága miatt, és mindenekelőtt tisztelegjek a #metoo előtt. A több 100 évnyi elnyomó patriarchális társadalmak miatt vezekelnem kell...



2018. márc. 31. 10:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
90%

1-est én nem érzem, lehet, hogy rossz körökben mozogsz

2-es: Magyarországon élsz? mert itt a fehér a default, nem tudom, milyen lehet kisebbségnek lenni

3-as: amíg nem nyomod le mások torkán a vallásodat, addig kultúrember nem szólhat be miatta, egyébként hidd el, ateistaként azt éreznéd, hogy a vallásosaknak kedvez a mostani rendszer

4-essel egyetértek, át tudom érezni

5-ös: senki nem kárhoztatja a normális férfiakat, csak annyit kérünk, hogy ha egy nő elmondja, hogy zaklatták, akkor hallgasd meg, ne söpörd le azzal, hogy "velem nem történhet meg, tehát nem hiszem el". nagy szükség van normális férfiakra, akik elhatárolódnak a zaklatóktól.

2018. ápr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!