Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A yenkik és a zsidók ismét...

A yenkik és a zsidók ismét csináltak egy indokot a háborúsdira?

Figyelt kérdés

Szenzáció: Megtalálták bin Laden rejtekhelyét!


Mint tudjuk, USA már hadban áll Afganisztánnal és Irakkal mondvacsinált okokra hivatkozva.Most egy Irán elleni invázióba hajszolással hülyítik a nyugati világot ?


[link]


2010. jún. 11. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Bin Laden csak ürügy, még ha igaz is a hír, szerintem az b@ssza a csőrüket h Irán atomprogramja kicsúszott a befolyásuk alól :D
2010. jún. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
az sem biztos, hogy egyáltalán létezik bin laden
2010. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem álhír, legalábbis megerősíteni nem lehet (pláne, milyen már az, hogy világgá kürtölik, hogy "Oszama, pontosan tudjuk hol vagy!"). Januárban még egy állítólagos testőre állította azt, hogy évek óta Afganisztánban van, most meg egy kuvaiti hírforrás állítja azt, hogy 2003 óta Iránban tartózkodik. Most akkor melyiknek higgyünk?
2010. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Közben tegnap látták a Madison Square Gardenben.
2010. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én azt is hallottam, hogy Osama meghalt még anno 2001-2003 környékén...

Nehogy elhiggyétek már, hogy ott van Iránban. Ez csak propaganda.

Osamával mindig be lehet ijeszteni a nyugati világot.

Még csak nem is Irán atomprogramja zavarja a csőrüket.

De emberek, Iránban van a világ második legnagyobb földgáz készlete. Erre fáj a foguk...

2010. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én úgytudom, hogy Osama már több éve a Tora Bora barlangrendszerben él, de mivel ez 1 hatalmas terület és lehet, hogy mindennap másik barlangba költözik, nehéz lesz rálelni.
2010. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha majd egyszer a vizünk fog kelleni valakinek,akkor rólunk is így fognak hazudozni meg ürügyet keresni hogy lerohanhassanak ?
2010. jún. 11. 23:00
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

A vízkészletünket már régen eladták...

Amúgy meg minden ostoba ürügyet be lehet adni. Nem véletlenül ürügy, és nem ok.

A földgáz miatt kell nekik Irán, meg amúgy is kellemetlen az ottani politikai vezetés számukra. Túl Izrael-ellenes.

2010. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Mint tudjuk, USA már hadban áll Afganisztánnal és Irakkal mondvacsinált okokra hivatkozva."


Nem, már nem áll hadban ezekkel az országokkal.

2010. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%

Kerdezo, nem vagy kisse elfogult?

Az irani elnok ismetelten kijelenti, hogy Izraelt el kell torolni a fold szinerol, meg kell semmisiteni, stb. Tovabba kijelenti, hogy irani hadihajokat szandekozik kuldeni a gazai partokhoz. Errol nem allitod, hogy Iran "ismét csináltak egy indokot a háborúsdira".

Viszont azt a (sem a yenkik sem a zsidok altal nem kozolt)bloffot, hogy "Megtalálták bin Laden rejtekhelyét! " ugy minosited, hogy "A yenkik és a zsidók ismét csináltak egy indokot a háborúsdira" (igaz, hogy kerdojelet teszel utana).

2010. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!