Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most akkor hogy volt ez a...

Most akkor hogy volt ez a world trade center ügye? Mert azt hallom hogy igazából az amcsik csináltak mindent és ráfogták a terroristákra ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 21:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
26%
dehogyis ez baromság! amerikai terroristák vagy kik? és akkor most minek ölték meg bin ladent ha nem is ők tették:O?
2011. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
27%
előző vagyok. ráadásul az eltérített gépeken arabok voltak nem?
2011. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
26%
Persze elmebeteg emberek minden baromságot kitalálnak.
2011. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
36%

Az elsőnek


Teljesen lényegtelen hogy arabok voltak e vagy nem, mivel a terrorizmus nem nemzetiség függő ezért lehetnek amerikai terroristák is.


Egyébként nem az amerikaiak tették szerintem. De van egy olyan érzésem hogy mindjárt jön 1-2 válaszoló akik egyből jönnek a zsidó világbirodalom összeesküvéssel és hogy az egész támadás csak kamu volt.

2011. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim válasza:
90%
Holnap lesz a Discovry Channelen egy új műsor. Ezzel foglalkozik! 22:30-kor kezdődik, aki kíváncsi nézze meg. :)
2011. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
75%

Nem az amerikaiak tették, de tudtak róla mindenképpen. Erről egy volt titkosszolgálatos is írt egy könyvet, ahol megdöbbentő tények vannak.

Pl. ők korábban folytattak nyomozást a későbbi merénylők ellen, de leállították a tevékenységüket.

Pedig megelőzhették volna a merényletet.

Szóval az amcsik rendesen megkönnyítették a terroristák dolgát.

Ráadásul a háborúra ez jó indok is volt.

Az olajra rá akarták tenni kezüket, és Hussein (nem tudom hogy írják) nem igazán akart az USA-val üzletelni.

Ráadásul a fegyverlobbinak is jól jött a háború.

Arról nem is beszélve, hogy mennyire lehetett korlátozni a támadásra hivatkozva az alapvető emberi jogokat (pl. lehallgatásokkal).

Szóval, ha nem is egy az egyben ők tervezték, de tudtak róla, és jól jött nekik.

2011. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
36%
Ez az összeesküvések non plus ultrája. Láttam egyszer egy filmet, ami az összes érvüket megcáfolta, azt hiszem youtube-on, de nem vagyok biztos benne. Talán csak egy cikk volt.
2011. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
29%

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:37


nekik mondhatod. Teljesen mind1! Egyébként egy neves szociológus mondta, hogy az összeesküvés a félművelt amatőrök hobbija. Erről ennyit:)

2011. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
25%
Csoda, hogy még a Moszadot senki sem keverte az ügybe:D
2011. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
69%

A válasz írója 45%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:41


Igen? Ha egy cociológus mondta, akkor biztos úgy van. Csak nehogy ő is egy amatőr legyen :(

2011. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!