Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mekkora esély van...

Szerintetek mekkora esély van egy nagyobb méretű társadalmi összeomlásra?

Figyelt kérdés
Ami fegyveres konfliktusban is megnyilvánulna.
2018. ápr. 24. 12:56
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Én akkor gondolkodtam el ezen igazán, mikor láttam, hogy Trump lett az USA elnöke. Az számomra elképesztő, hogy egy ilyen ember az egyik legnagyobb ország élére állhat.
2018. ápr. 24. 21:40
 12/20 anonim ***** válasza:

#11


Azt ugye tudod, hogy Ronald Reagan, aki 1981-1989 között volt az USA elnöke, szimpla színész volt megválasztása előtt???

Azért őt választották meg, mert ismerték az emberek a filmeiből és sok pénzt adtak a kampányáza az amerikai milliomosok. Szerinted mennyit értett a gazdasághoz, külpolitikához, társadalompolitikához?

Tényleg azt hiszed, hogy Trump aki világméretű üzleti birodalmat tudott felépíteni, sok éven keresztül vezetni és megtartani, rosszabb elnöknek, mint egy színész volt??

2018. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Mondtam én ilyet?


Nézz meg egy videót az üzletember viselkedéséről. Hiába "épített fel" egy birodalmat, ha úgy viselkedik mint egy ostoba agresszív tizenéves.


Nem véletlenül zárták ki egy alkalommal a saját Twitter fiókjából. Nem egy kezelhető ember. Sőt, kezelhetetlen.


[link]


Ha a videó után azt mondod, hogy bizony ő elnöknek való, akkor szerintem el kéne gondolkodni, hogy mit is jelent elnöknek lenni. Mert amit ez az ember művel, az nevetséges.


Az méginkább, hogy ezt a viselkedését pár százmillió ember helyesnek véli. Ha lesz háború, akkor az a kiborult és megsértett Trump miatt lesz. A Twitter csatái meg szintúgy nevetségesek.


Legalább lenne komolysága. Nem várom el, hogy Putyinként viselkedjen - habár el kénráe -, de ennyi tisztelet mások iránt szoruljon már az egoista jellemébe.

2018. ápr. 25. 06:54
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

#13

Nem mondod, hogy a fizikai támogatásra szoruló, összeesős, gyűlölködő, mindenen és mindenkin átgázoló, cezaromániás, nagyhatalmi ambíciókat dédelgető, gátlástalan Clintonné jobb lett volna?

Én abból, hogy fura kézfogási szokása van, még nem vonnék le messzemenő következtetést a munkálkodásáról.

Mert itt most ugye az a lényeg?

2018. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez talán jobb lett volna?

Ha Amerikának ez az "elnökkészlete" akkor nagy a baj!

https://www.youtube.com/watch?v=ifIAlft47bM

2018. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Ha kötekedni akartok, gondolkodjatok előtte.


Én egy szóval nem mondtam, hogy más jobb lett volna. Nem mondtam, de ti már támadtok, hogy "Na de gec, Clinton jobb lett volna,bla bla?"


Nem, én nem mondtam ilyet. Miért nehéz ezt felfogni?


Azt mondtam, hogy Trump egy sz@r elnök. Clinton se lett volna jobb. És pont erről beszélek, hogy az a helyzet, ilyen emberek uralkodnak.


Így remélem senki nem köt bele az objektív gondolatomba, mert elég gáz, hogy olyat feltételeztek, amit nem mondtam. :)

2018. ápr. 25. 20:03
 17/20 A kérdező kommentje:
Tehát mindenféle kirohanás nélkül én a kérdésemre szeretnék választ kapni, nem pedig alaptalan kérdésekre válaszolni. Köszönöm.
2018. ápr. 25. 20:05
 18/20 anonim ***** válasza:

Én léptem, mert neked üldözési mániád van!

Ha képtelen vagy normális beszélgetésre és mindent személyes támadásnak veszel, akkor veled is bajok vannak én meg nem vagy Gandhí.

Ehhez túl rövid az Élet!

További jókat!

2018. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Ne égess ki könyörgöm. :D


Akkor felvázolom mi történt:

Elmondtam mi a saját gondolatom a kérdésemmel kapcsolatban. Aztán mondta egy példát, Trumpot.


Erre nekemállsz, hogy mit merek gondolni, mikor Clinton rosszabb. De ki kérdezte és kit érdekel Clinton?


Most meg már üldözési mániám van. Köszönöm a beszélgetést, hát sírok. XD

2018. ápr. 25. 20:45
 20/20 A kérdező kommentje:

Ui:

#13

"Nem mondod, hogy a fizikai támogatásra szoruló, összeesős, gyűlölködő, mindenen és mindenkin átgázoló, cezaromániás, nagyhatalmi ambíciókat dédelgető, gátlástalan Clintonné jobb lett volna?

Én abból, hogy fura kézfogási szokása van, még nem vonnék le messzemenő következtetést a munkálkodásáról.

Mert itt most ugye az a lényeg?"


Nem drága fiam, nem mondom. Nem is értem. Na, és ezzel lezártam. :)

2018. ápr. 25. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!